kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Svečiuose pas Viljamą Šekspyrą

„Visas pasaulis - scena, o žmonės-aktoriai”, – šiais V. Šekspyro žodžiais Mickūnų vidurinėje mokykloje prasidėjo integruotas kalbų (anglų, lietuvių, lenkų, rusų) renginys, skirtas šio žymaus rašytojo, poeto ir dramaturgo 450-osioms gimimo metinėms paminėti.


Kartu su svečiais iš Kyviškių pagrindinės ir Egliškių Jono Bosko vidurinės mokyklos, Mickūnų vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai jautėsi apsilankę teatre. Scenoje atgijo iš Renesanso epochos nužengęs Šekspyras ir žaismingoji Rozalinda. Skambant liutniai, scenoje pasirodė karališkojo teatro aktoriai, kurie angliškai papasakojo rašytojo biografiją, pristatė svarbiausius gyvenimo faktus. Netrukus nuskambėjo nuostabieji sonetai, kurių grožis nenublanko skaitant juos ne tik originalo, bet rusų bei lietuvių kalbomis. Jausmingasis Romeo, nepaisydamas šeimų nesantaikos, slapta susitiko su Džuljeta. Karalius Makbetas su karaliene ir svita paskelbė savo valdžią bei planus. Karalius Lyras nubaudė jaunėlę dukrą už nemokėjimą pataikauti, bet buvo ir  pats veidmainyste nubaustas. V.Šekspyras, Rozalinda ir visi karališkojo teatro aktoriai tikrai sužavėjo žiūrovus, kurie apdovanojo aktorius garsiais plojimais.

Renginys pavyko puikiai, nes anglų kalbos mokytoja Natalja Tiurnina, lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Stefanovičienė, lenkų kalbos mokytoja Kristina Vitlicka ir rusų kalbos mokytoja Alia Lebedeva, parengusios šį spektaklį ir, be abejo, mokiniai sulaukė gausybės pagyrų. Beje, mokytojos yra dėkingos tėvams, padėjusiems papuošti vaikus renginiui. Toks bendrumas tikrai įkvepia kurti.

Shadow up