kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Artėja prie pabaigos Pagirių gimnazijos pastato renovavimo darbai

Pagirių gimnazija – daugiakalbė ugdymo institucija, puoselėjanti tautinių bendruomenių kultūrą ir pilietiškumą, organizuojanti ugdymą lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis. Šioje švietimo įstaigoje mokinių skaičius viršija 800, čia nuolat diegiami nauji mokiniams patrauklūs projektai, organizuojami renginiai. Tikimasi, jog pastato renovavimas pagerins ne tik energetinį efektyvumą, bet ir ugdymo aplinką, taip pat išoriškai pagražėjusi ugdymo įstaiga privilios ir daugiau moksleivių.


 

Pagrindinis projekto tikslas – sumažinti Pagirių gimnazijos šilumos energijos sąnaudas, didinant energijos vartojimo efektyvumą, įdiegiant energiją taupančias priemones, pagerinti darbo ir mokymosi sąlygas.

2013 m. buvo atlikti visi pagrindiniai darbai, o šiuo metu yra vykdomos statybos užbaigimo procedūros. Projekto vertė siekia 3 mln. Lt, finansavimas iš Klimato kaitos specialiosios programos lėšų, Vilniaus rajono savivaldybės indėlis – 500 tūkst. Lt. Atnaujinant mokyklos pastatą pakeisti langai, apšiltintos išorės pastato sienos bei pirmo aukšto grindys, rekonstruota stogo danga papildomai apšiltinant, rekonstruota šildymo sistema ir šilumos punktai.

Shadow up