kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kelionė į tolimąją sniego karalienės šalį

2014 m. sausio 30 d. Nemenčinės lopšelyje-darželyje buvo pristatyta H. K . Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ inscenizacijos premjera, kuri buvo organizuojama įgyvendinant skaitymo skatinimo projektą „Knygose slypi turtai ir burtai“. 


 

Pasirodyme vienu metu dalyvavo pedagogai ir vaikai nuo 4 iki 7 metų.

Gražiausios žiemos pasakos inscenizacija, pažadinusi mažųjų ir suaugusiųjų žiūrovų vaizduotę, pasakoja nepaprastą istoriją apie tikrąsias vertybes - karštą Kajaus ir Gerdos meilę ir apie šaltą, bejausmę Sniego Karalienę. 

Kupinas nuotykių ir gėrio vaidinimas, prikaustė žiūrovų dėmesį ir sukėlė daug įspūdžių.

Gražios, įspūdingos dekoracijos, kruopščiai parinkti kostiumai, vaizdo ir garso efektai projektoriaus ekrane, sukūrė unikalų magišką pasaulį.

Princesės pilis buvo šilta ir jauki,  Sniego Karalienės rūmai atrodė lyg iškaiti iš ledo, o pūga ekrane, taip smarkiai pustė sniegą, tarsi tikra.

Mūsų mažieji žiūrovai stebėjo vaidinimą su dideliu susidomėjimu. Vaikų, pedagogų bei tėvelių veiduose spindėjo šypsena ir džiugesys. Visi aktoriai, ir maži, ir dideli sulaukė audringų plojimų. 

Vasario 6 - 7 dienomis stebėti pasakos inscenizacijos į darželį atvyko buvę auklėtiniai, K. Parčevskio gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai. 

Svečiai liko labai sužavėti pasirodymu. 

Pasaka visiems suteikė daug gražių, nepamirštamų akimirkų ir paliko neišdildomų įspūdžių. Taigi, „Sniego karalienė“ dar ilgai neleis apie save pamiršti.


Parengė Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio pedagogės:

 Jolanta Šamatovičienė
 
Tatjana Paketur

Shadow up