kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dailės mokytojų metodinė diena Riešės pagrindinėje mokykloje

Labai džiaugiuosi, kad 2014 m. sausio 27 d. turėjau galimybę nuvykti į Riešės pagrindinę mokyklą, kur dailės mokytoja metodininkė Česlava Liachovič vedė atvirą dailės pamoką 10 klasėje.


 

Stebint pamoką buvo matomas mokomųjų temų tęstinumas, mokytojos sugebėjimas sudominti mokinius, jų aktyvumas. Jaukią atmosferą klasėje kūrė ir mokinių darbų parodėlė. Mokinių kūryba gausiai puošia ir mokyklos koridorius.

Po atviros pamokos stebėjimo ir aptarimo, gerąja patirtimi dalinosi ir kitos rajono dailės mokytojos. Dūkštų pagrindinės  mokyklos dailės mokytoja metodininkė Irena Žygis gerąja patirtimi pasidalino pristatydama pateiktį, kurioje mokinių darbais iliustravo, kaip dailės pamokų metu, taiko dailės technikų įvairovę. Klausantis mokytojos pasakojimo, bei stebint mokinių kūrybos pavyzdžius buvo jaučiama, kaip mokytoja dailės užduotis sieja su meile savo kraštui, jo gamtos grožiu. Mokytoja pademonstravo, kaip taikydama įvairias dailės atlikimo technikas supažindina su meno istorija, pateikė mokyklos puošimo pavyzdžių įvairių švenčių ir renginių metu. 

Šiltai savo mokinių keramikos darbelius pristatė Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich. Mokytoja ne tik parodė darbų fotografijas pateiktyje, bet atvežė ir nemažą kiekį keramikos darbelių.  Klausydami mokytojos pasakojimo galėjome juos apžiūrinėti iš arti, liesti ir pajusti, su kokia vidine šiluma jie buvo sukurti. Užsiėmimo pabaigoje mokytoja pateikė praktinę užduotį. Visi galėjome pabandyti štampuoti medalį ir prisiminimui parsivežti suvenyrą. Kadangi pati vedu keramikos užsiėmimus įvairaus amžiaus mokiniams, buvo labai malonu išgirsti mokytojos darbo subtilybes, kuriomis ji mielai dalinosi.

 

Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinės mokyklos
dailės vyr. mokytoja Nijolė Kūjalytė

Shadow up