kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos edukologijos universitetas – muzikos katedra vaikams

Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis šiais metais vykdo projektą „Iš tautosakos lobynų“, kurio metu per įvairias ugdymo sritis ugdytiniams pristatomi netradiciniai užsiėmimai. Jau nuo gruodžio 1 d. lopšelio-darželio patalpose visi norintys gali apsilankyti parodoje „Gyva istorija iš palėpių“.


 

O gruodžio 10 d. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje vyko Muzikinis edukacinis projektas „Metų laikai: dainuokime ir žaiskime!“, kurį vykdė Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo ir mokslų fakulteto muzikos katedros muzikos pedagogikos studijų programos III kurso studentai: Viktorija Gasiūnaitė, Agota Kubickaitė, Justina Lelėnaitė, Eduard Michalkievič, Dovilė Miknaitytė, Miglė Narkevičiūtė, Eglė Skujytė, Ieva Urlovaitė, Jekaterina Žugina bei Riešės vaikų darželio ugdytinės: Domicelė Juškaitė, Saulė Raudytė, o visus subūrė ir projekto vadovė nuostabi dėstytoja dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.

Renginio programa buvo orientuota į muzikinius lietuvių liaudies žaidimus, ratelius, todėl ir vaikai, ir studentai  vieningai ir nuoširdžiai dalyvavo projekte. Riešės vaikų darželio ugdytinės Domicelė Juškaitė, Saulė Raudytė taip pat su savo muzikos mokytoja (V. Jucevičiūtė-Bartkevičienė) atliko mūsų vaikams išmoktas daineles.

Šventei įsibėgėjus, visi tryško gera nuotaika ir džiaugsmu. Vaikai galėjo arčiau susipažinti su muzikos instrumentais (kanklėmis, akordeonu, smuiku ir t.t) ir net pagroti. Mūsų ugdytiniai buvo labai susidomėję pasirodymu, net nenorėjo skirstytis į grupes.

Norime nuoširdžiai padėkoti Lietuvos edukologijos universiteto muzikos katedros daktarei Vaivai Jucevičiūtei-Bartkevičienei už puikų projektą bei norą jį įgyvendinti ir mūsų lopšelyje-darželyje. Dėkojame studentams, būsimiems muzikos mokytojams, už gerą nuotaiką ir mūsų vaikų edukaciją. Be to, nuoširdų ačiū tariame ir mergaitėms iš Riešės vaikų darželio.

 

Vyresn. muzikos vadovė Edita Staniulionienė

Shadow up