kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono neįgalieji susirinko paminėti savo tradicinę šventę

Kaip ir kasmet, gruodžio 3 d. minima Tarptautinė neįgaliųjų diena. Šiandien 30 Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojų visą dieną praleido ir savo švente džiaugėsi  prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Juos globojo ir prižiūrėjo centro darbuotojai.


 

Iš pat ryto visi turėjo galimybę išbandyti rankos taiklumą boulingo takeliuose. Kiekvienas ridendamas stengėsi numušti kuo daugiau kėglių.  Vėliau žiūrėjo veiksmo dramą „Ekskursantė“, o po filmo nukeliavo į piceriją pasistiprinti.

Šią gražią šventę neįgaliųjų pasveikinti atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Teresa Demeško bei įteikė jiems saldumynų krepšelį.

Merė linkėjo, kad ryžtas bei stiprybė lydėtų juos gyvenimo kelyje, o nepalaužta valia ir noras siekti užsibrėžtų tikslų taptų pavyzdžiu kitiems žmonėms.

Neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai labai džiaugėsi, kad neliko pamiršti ir šią dieną sulaukė tokių garbingų svečių.

Paberžės socialinės globos namuose jau vakar buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga globos namų gyventojus aplankė Vilniaus rajono Anavilio vaikų darželio auklėtiniai, kurie pristatė nuotaikingą spektaklį apie bjaurųjį ančiuką bei linksmino susirinkusius savo dainomis, eilėraštukais ir šokiais.

Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytojai gruodžio 3 d. turėjo kūrybos vakarą, o gruodžio 4 d. lankėsi Vladislavo Sirokomlės muziejuje Bareikiškėse, kur buvo supažindinti su poeto gyvenimu, kūryba. Dalyvavo kaligrafijos edukaciniame užsiėmime.

Po užsiėmimo, svečiai maloniai bendravo su atvykusia Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst prie karšto puodelio arbatos bei ragavo saldumynus, kuriuos atvežė merė.

 

Shadow up