kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Įžiebiant Advento žiburius

Lapkričio 25 d. Riešės vaikų darželyje prieš prasidedant rimties ir susikaupimo metui – Adventui, surengta linksma ir prasminga Advento sutiktuvių šventė, kurios idėjos autorės auklėtoja Jolanta Verbilienė ir meninio ugdymo pedagogė Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.


Vaikų darželio ugdytiniai ir juos aplankiusieji svečiai smagiai žaidė žaidimus, dainavo, gamino žibintus ir vaišinosi saldumynais. Dainelę apie žiemą nežydinčią ievą ypač įtaigiai solo padainavo Riešės vaikų darželio auklėtinė Domicelė Juškaitė.

Vakare dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto III kurso studentės – Justina Lelėnaitė, Dovilė Miknaitytė (dėstytoja lekt. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė), žavėjusios susirinkusiuosius ne tik skambiais balsais, kankliavimo, grojimo akordeonu, kazu (angl. kazoo) gebėjimais, bet ir nuostabiais tautiniais rūbais. Joms talkino Lietuvos edukologijos universiteto koncertmeisterė – Giedrė Baranauskienė.

Renginyje aktyviai ir gausiai dalyvavo vaikų tėveliai, kurie prisiminė vaikystės žaidimus, kai kuriuos išmoko naujai, o taip pat kartu su vaikais gamino žibintus ir kvietė užtekėti saulelę, kad vėl mus šildytų ir šviestų.

Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio meninio ugdymo pedagogė ir
LEU Muzikos katedros dėstytoja

Shadow up