kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tinklinio varžybos Rudaminoje

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras rūpinasi ne tik šio nedidelio Vilniaus krašto miestelio gyventojų intelektualine ir kultūrine raida, bet ir jų sveikata. Spalio 17 d., sekmadienį, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras surengė tinklinio varžybas, kurios buvo labai sėkmingos.


Šiose varžybose dalyvavo 5 komandos. Kiekvieną komandą sudarė 6 žaidėjai. Taigi, turnyre kovojo komandos iš Lavoriškių, Grigaičių, Kuprioniškių, Nemėžio ir Vilniaus kolegijos komanda.      

Kova buvo arši. Niekas nenorėjo taip lengvai pasiduoti. Visi kovojo iš paskutiniųjų. Tačiau nugalėtojas turėjo būti tik vienas.

Pirmąją vietą iškovojo Lavoriškių komanda. Antroje vietoje liko Kuprioniškių komanda, o trečioje – Grigaičių komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir tinklinio kamuoliais.

Žaidėjai, kurie šį kartą neužėmė jokios vietos, nenuliūdo. Visi linksmai ir naudingai sveikatai leido savo laiką, laisvą nuo kasdienių rūpesčių. Tai buvo gera proga ne tik patobulinti savo tinklinio žaidimo įgūdžius, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis bei susirasti naujų draugų.

 

Andžej Aškelovič

Shadow up