kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vyko Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ataskaitinis susitikimas

2021 m. spalio 7 d. vyko Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo: LR Kultūros ministras S. Kairys, LR Seimo Komiteto kultūros pirmininkas V. Juozapaitis, LSA atstovas J. Mickus, Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. R. Gudauskas, Bibliotekų tarybos pirmininkė E. Banionytė, LBD pirmininkė J. Steponaitienė.


Susirinkimo metu buvo aptarti nuveikti bibliotekų darbai bei ateities planai. Nepaisant to, kad dėl pandemijos tai buvo itin sudėtingi metai daugeliui sektorių, tačiau bibliotekų adresu skriejo daug gražių žodžių ir pagyrimų už inovatyvų, aktyvų ir nenutrūkstamą darbą kultūros srityje. Bibliotekos puikiai susidorojo su pandemijos iššūkiais ir įgyvendino daug sėkmingų projektų.

Džiaugiamės, kad į viešųjų bibliotekų asociacijos tarybą ir toliau atstovauti viešųjų bibliotekų interesus buvo išrinktas Vilniaus rajono Savivaldybės Centrinės bibliotekos direktorius Miroslav Voitiulevič. Linkime jam ištvermės, sėkmės ir įkvėpimo naujoms idėjoms.

Vilniaus rajono centrinės bibliotekos informacija

Shadow up