kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Erasmus+ projekto „Švietimo mobilumas – galimybė pažinti šiuolaikinio pasaulio profesijas“ įgyvendinimas

Rugsėjo 12 – 17 dienomis Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje „Švietimo mobilumas – galimybė pažinti šiuolaikinio pasaulio profesijas“ Lenkijoje Žešuvo (Rzeszów) mieste. 


Projekto tikslas – keistis patirtimi darbo paieškos metodų srityje, žiniomis apie profesijas, ugdyti darbuotojui reikalaujamas kompetencijas, kurti darbinius ir tarpusavio santykius, grindžiamus susitikimu su kitokia kultūra, mentalitetu ir gyvenimo būdu. Visą savaitę jaunimas iš keturių šalių – Ukrainos, Gruzijos, Lenkijos ir Lietuvos aktyviai dalyvavo įvairių profesijų užsiėmimuose ir seminaruose, mokėsi rašyti savo CV. Jaunimas dalijosi mintimis apie savo svajonių darbą, kūrė darbo žemėlapius, tobulino žinias apie įvairias profesijas anglų kalba bei turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo piešimo įgūdžius – piešti nuostabius paveikslus su kava. Bendradarbiavome ir su Tarptautine projektų asociacija INPRO, o savanoriai iš Prancūzijos, Turkijos ir Kazachstano skatino jaunimą aktyviai dalyvauti integracijos veikloje, kurios metu projekto dalyviai išmoko įveikti ne tik savo drovumą, bet ir bendradarbiauti su kitų šalių atstovais.

Projekto veiklų pabaigą vainikavo įspūdinga paroda „Profesijų kaleidoskopas“, kuria susidomėjo ne tik vietos bendruomenė, bet ir žiniasklaida. Keturių šalių jaunimas, pasitelkę įvairius metodus, pristatė šiuolaikinės darbo rinkos tendencijas, ateities pramonės šakas ir profesijas. Šis susitikimas suteikė galimybę dalintis patirtimi, pažvelgti į organizacijų partnerių veiklos būdus, suprasti jų veiklos metodus bei galimybė įkvėpti naujų idėjų ateičiai.

Programą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Erasmus +“.

Europos Komisija neatsako už šio straipsnio turinį. Straipsnis atspindi tik jo autorių požiūrį.

 
     


Anglų kalbos mokytoja Sabina Gvozdovič

Shadow up