kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Netrukus vyks Pagirių „Pelėdžiuko“ darželio priestato atidarymas

Rugsėjo 15 d. Pagirių darželio istorijoje atsivers naujas reikšmingas lapas – bus iškilmingai atidarytas naujas priestatas, kurio moderniose ir jaukiose patalpose įsikurs 6 naujos ikimokyklinio ugdymo grupės.


Vilniaus rajono savivaldybės įgyvendintas 2 mln. kainavęs projektas „Vilniaus r. Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželio ugdymo prieinamumo didinimas“ jau pasiekė finišą ir darželio bendruomenė džiaugiasi nauju priestatu, kuris traukia akį ne tik išore, bet ir vidumi: dviaukštis priestatas su moderniomis patalpomis, vidiniu kiemeliu ir vaikams pritaikytos terasos – žavi savo išskirtinumu.  Projektu metu taip pat renovuotos ir seno pastato patalpos.

Naujame priestate sukurta papildomai naujų 100 vietų – bus įsteigtos 2 darželio grupės po 20 vaikų ir 4 lopšelio grupės po 15 vaikų.

Iš viso darželyje veikia 11 įvairaus amžiaus (3-7 metų) vaikų grupės: 9 ikimokyklinio amžiaus grupės (3-5 metai) ir 2 priešmokyklinio ugdymo grupės (6-7 metai). „Pelėdžiukas“ ugdo vaikus lietuvių ir lenkų kalbomis.

„Mūsų svajonė išsipildė – turime šiuolaikinį, šviesų ir nepaprastai gražų priestatą, kuriame jau aidi vaikų balsai. Kartu su visa bendruomene ir auklėtiniais labai džiaugiamės sudarytomis puikiomis sąlygomis. Tai didžiausia dovana per mano ilgus vadybinis metus“, – sako Pagirių darželio direktorė Edita Gujienė.

Projektas įgyvendintas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę 09.1.3-CPVA-R-705 priemonės „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas“.

Bendra projekto vertė siekia 2 mln. Eur, Vilniaus rajono savivaldybė skyrė virš 1,6 mln., iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 306 tūkst. Eur, Lietuvos Respublikos valstybės lėšos sudarė 27 tūkst. Eur.

Projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m.

Shadow up