kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus regiono merų ir Ministres Pirmininkes nuotoliniame susitikime aptartos 2021-2027 m. ES investicijų perskirstymo galimybės

Šiandien, gegužės 4 d., vyko Vilniaus regiono merų nuotolinis susitikimas su Lietuvos Respublikos Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte, kuriame dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst.


Nuotolinio susitikimo metu buvo aptartos 2021-2027 m. ES investicijų Sostinės regionui (Vilniaus apskričiai) perskirstymo iššūkiai bei kiti aktualūs klausimai.

Pažymėtina, kad pagal naujausią 2016 m. NUTS regionų klasifikaciją Lietuva traktuojama ne kaip vienas, o kaip du statiniai regionai – labiau išsivystęs Sostinės regionas ir mažiau išsivystęs Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas.

Nuotolinio susitikimo metu Vilniaus regiono merai kreipėsi į Ministrę Pirmininkę prašydami užtikrinti, kad 2021-2027 m. finansavimo laikotarpiu 15 proc. ES struktūrinių fondų lėšų būtų perskirstytos iš Vidurio ir vakarų Lietuvos regiono į Sostinės regioną bei numatyti kompensacines priemones Sostinės regionui.


Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up