kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokyklos nuotolinis renginys „Talentų kaleidoskopas online“

Atrodo, visada skambėjusi Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla tyli nuo praeitų metų lapkričio mėnesio. Pamokos mokykloje nevyksta, niekas negroja, nedainuoja, nepiešia... Tačiau visam darbui persikėlus į nuotolį, kūrybinis procesas neužgeso. Tai ypač buvo jaučiama šių metų vasarį ir kovą, kai visi mokiniai ir mokytojai įsitraukė į Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos renginį „Talentų kaleidoskopas online“. Renginys buvo organizuojamas pirmą kartą ir jame galėjo dalyvauti muzikos ir dailės klasių moksleiviai.


Dalyviai turėjo parengti trumpą filmuotą vaizdo medžiagą apie savo mėgstamą veiklą. Kad organizatoriams būtų lengviau sugrupuoti atsiųstus vaizdelius, mokiniams buvo pasiūlyti kriterijai, pagal kuriuos kiekvienas dalyvis galėjo atskleisti savo talentą. Mokiniai galėjo groti, piešti įvairiomis technikomis, dainuoti, šokti, sportuoti, parodyti kulinarinius gebėjimus, pademonstruoti augintinio muzikalumą ar režisūrines idėjas.

Visas procesas nuo idėjos iki išpildymo skirtas atskleisti mokinių kūrybiškumą ir individualumą, pasitelkiant informacines technologijas skatinti eksperimentuoti ir kurti, bendradarbiauti ir keistis menine patirtimi su bendraamžiais ir mokyklos bendruomene.

Kad nepasiklystų kūrybiniuose sumanymuose, visą filmuotos medžiagos rengimo laiką mokiniai konsultavosi su savo mokytojais, o mokytojai stengėsi įtraukti ir mokinių tėvelius, kurie neretai atliko operatorių vaidmenį.

„Talentų kaleidoskopo online“ įžanginiame vaizdo įraše renginio organizatoriai – Rudaminos meno mokyklos administracija bei renginio darbo grupės nariai linksmai ir nuotaikingai paskatino mokyklos mokinius dalyvauti ir priimti iššūkį:

„Naują iššūkį imi?
Na, parodyk ką gali?
Sugalvok, kad būtų faina
Susitiksime online!“

 

Už nuoširdų kūrybišką ir išradingą dalyvavimą renginyje visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Trumpą renginio pristatymą galite pamatyti čia.

 

Inf. ir nuotr. Rudaminos meno mokyklos administracija,
fortepijono mokytoja Rita Pušinskienė

Shadow up