kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Saugok save ir kitus“ veiklos Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje

Kovo 22-26 dienomis pradinėse klasėse buvo organizuotos tradicinio renginio „Saugok save ir kitus“ veiklos, skirtos saugaus eismo įgūdžių įtvirtinimui.


Pasaulio pažinimo pamokų metu pradinukai pakartojo saugaus eismo taisykles, diskutavo, kodėl būtina tamsiuoju  paros laiku dėvėti atšvaitus, žinias ir gebėjimus pagilino pažiūrėję video filmuką „Saugiai elgtis gatvėje moko Amsius“. Po video medžiagos peržiūros  mokiniai atsakė į klausimus, kaip reikia elgtis gatvėje, kodėl yra nesaugu žaisti arti važiuojamosios gatvės dalies ir nuo kelerių metų galima važiuoti dviračiu gatve. Per integruotą lietuvių kalbos pamoką vyko viktorina, kurios metu pradinukai stebėjo įvairias situacijas ir pritaikę savo turimas žinias aptarė, kuriose situacijose personažai elgiasi teisingai ir saugiai, o kada – neteisingai ir neatsakingai. Po teorinių bei praktinių užduočių mokiniai atliko puikius kūrybinius darbelius, piešinius.

Tikimės, kad mokiniai laikysis saugaus elgesio taisyklių bei stengsis atsakingai ir tinkamai elgtis bei reaguoti  įvairiose situacijose.

 

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jolanta Pašutienė

Shadow up