Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sėkmingi Vilniaus rajono lengvaatlečių startai Alytuje

Š. m. birželio 12-13 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunimo (iki 20 ir iki 23 m.) lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose labai gerai pasirodė Vilniaus rajono atstovai, iškovoję 8 medalius.

Pirmą varžybų dieną Vilniaus rajono atstovai geriausiai startavo 5000 metrų distancijoje jaunimo iki 20 m. grupėje. Arnoldas Žukovskis iš Paberžės ir Miroslav Bloško iš Nemenčinės nuo pat pradžios išsiveržė į priekį ir nepaliko kitiems varžovams šansų kovoti dėl nugalėtojo titulo. Viso nuotolio bėgimo metu vyko aštri kova ir tik paskutiniame rate Arnoldas Žukovskis 5 sek. įsiveržė į priekį nuo jį besivijančio Miroslavo Bloško ir pirmas kirto finišo liniją. A. Žukovskis 5000 m distanciją įveikė per 16 min. 05 sek. ir iškovojo aukso medalį. M. Bloško distancijoje sugaišo 16 min. 10 sek. ir laimėjo sidabro medalį. Dar vieną sidabro medalį vyrų iki 23 m. grupėje 5000 m distancijoje iškovojo Edgaras Žigis, kuris 5000 m nuotolį nubėgo per 16 min. 26 sek. ir užėmė 2 vietą. Jaunimo iki 23 m. grupėje 400 m distancijoje 3 vietą užėmė Violeta Kolyško iš Nemenčinės. Ji 400 m nubėgo per 1 min. 02,90 sek. ir iškovojo bronzos medalį. Taip pat bronzos medalį ieties metimo varžybose iškovojo Viktor Miliškevič iš Lavoriškių. 48 m 62 cm numesta ietis užtikrino Viktorui 3 vietą. Bogdan Bortkevič 1500 metrų distancijoje jaunimo iki 20 m. grupėje užėmė 8 vietą, nuotolį įveikęs per 4 min. 24,56 sek.

Antrąją varžybų dieną Vilniaus rajono atstovai iškovojo dar 3 medalius – 2 aukso ir 1 sidabro. Antrą savo aukso medalį iškovojo Arnoldas Žukovskis jaunimo iki 20 metų grupėje 10000 m distancijoje. Arnoldas pirmą pusę distancijos bėgo trijų bėgikų lyderių grupėje. Šeštame kilometre Arnoldas padidino bėgimo greitį, atitrūko nuo besivejančių jį ir pirmas baigė 10 km distanciją. Arnoldas Žukovskis distancijoje sugaišo 34 min. 40 sek. ir iškovojo antrąjį Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybių iki 20 m. aukso medalį. Dar vienas mūsų rajono atstovas Denis Savickij – užėmė 5 vietą. Miroslav Bloško startavo 3000 m bėgimo su kliūtimis distancijoje. Kaip ir pirmąją varžybų dieną Miroslav užėmė 2 vietą ir iškovojo sidabro medalį. M. Bloško 3000 m nuotolį su kliūtimis įveikė per 10 min. 12 sek. Bogdan Bortkevič 800 m nubėgo per 2 min. 05 sek. ir užėmė 13 vietą. Dar vieną aukso medalį Vilniaus rajonui iškovojo Valdas Dopolskas iš Paberžės jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje 10000 m distancijoje. Valdas visą distanciją bėgo tarp lyderių ir pirmas kirto finišo liniją su 12 sekundžių pranašumu prieš antroje vietoje likusį Simą Bertašių iš Raseinių. 200 metrų distancijoje startavo Violeta Kolyško ir Lech Danilevič. Violeta nuotolį nubėgo per 28,18 sek. ir užėmė 5 vietą, o Lech Danilevič finišavo penkioliktas, 200 metrų įveikęs per 23,91 sek.

Bendrakomandinėje įskaitoje Vilniaus rajono atstovai užėmė 5 vietą tarp 20 Lietuvos rajonų, surinkę 77 taškus jaunimo iki 20 metų grupėje ir 2932 taškus jaunimo iki 23 metų grupėje.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Vytautą Gražį ir Zenoną Zenkevičių ir linkime daug gražių pergalių ateityje.