kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojai raginami atidėti nebūtinas keliones

Šalyje įsivyravus ekstremaliam snygiui, o sinoptikams prognozuojant, kad Lietuvoje turėsime rekordinį sniego sluoksnį, savivaldybė prašo gyventojų atidėti visas nebūtinas keliones ir pagal galimybes pasilikti namuose. Šiuo metu visa turima sniego valymo technika dirba ir seniūnijos kiek įmanydamos stengiasi užtikrinti greitesnį gatvių atlaisvinimą.


Už vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūrą Vilniaus rajone atsakingos seniūnijos. Kadangi visas Vilniaus regionas patenka į ekstremalaus snygio zoną, deja, tačiau šiuo metu nėra įmanoma išvalyti visų gatvių ir gatvelių vienu metu.

Norėtume priminit, kad pagal galiojantį vietinės reikšmės kelių, gatvių priežiūros paslaugų žiemos laikotarpiu tvarkos aprašą, pirmiausia valomi tie seniūnijų viešojo naudojimo vietinės reikšmės keliai (gatvės), kuriuose turi būti užtikrintas svarbiausių objektų nepertraukiamas darbas ir būtiniausių paslaugų teikimas (t. y. medicinos įstaigų, mokyklų, laidojimo apeigų teikimo, gyventojų aprūpinimo maisto produktais ir pan.), po to valomos kitos gatvės (kategorijos mažėjimo prioriteto tvarka), kiti vietinės reikšmės susisiekimo keliai tarp gyvenamųjų vietovių (miestelių, kaimų, vienkiemių), kiti keliai pagal konkretų seniūnų ar jo įgaliotų darbuotojų nurodymą.

Vilniaus rajono vietinės reikšmės kelių ir gatvių sąrašą rasite čia. Paspaudę nuorodą matysite žemėlapį, kur geltonai pažymėti keliai prižiūrimi Vilniaus rajono savivaldybės.

Visų seniūnijų kontaktus rasite čia.

Dėl pagrindinių, valstybinės reikšmės kelių (barstymas, valymas, kliūtys ir pan.) kreipkitės į AB „Kelių priežiūra“ Eismo informavimo centrą bendruoju tel. 1871 arba +370 5 232 9677, +370 615 49300.

Sinoptikų teigimu, ekstremaliai snigti turėtų nustoti šiandien vėlai vakare. Šiuo metu, kol gatvės ir keliai yra intensyviai valomi, primygtinai prašome Jūsų nesant būtinybei išvažiuoti, pasilikti namuose. Vietomis regioniniuose keliuose dėl šlapio sniego apdrabos medžiai (ar jų šakos) yra nuvirtę, nulūžę. Nerizikuokite įstrigti ir sušalti. Taip pat susilaikykite nuo pasivaikščiojimų miškuose ar parkuose, nepalikite automobilių šalia didelių medžių ar po jais. Medžiai neišlaikydami sniego svorio lūžta, kas kelią didelę grėsmę žmonėms.

Dėkojame už Jūsų supratingumą. Būkite saugūs ir saugokite savo turtą.


Žemėlapis: meteo.lt, asociatyvi nuotrauka: pixabay.com

Shadow up