Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sėkmingi Vilniaus rajono lengvaatlečių startai Marijampolėje

Gegužės 30 d. Marijampolėje įvyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų, gim. 2000-2001 m., pirmenybės. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinė Karolina Savko iš Paberžės, iškovojusi aukso medalį 600 m distancijoje. Karolina dar kartą įrodė, kad yra viena pajėgiausių Lietuvoje savo amžiaus grupėje. Savaitę prieš tai Karolina taip pat nugalėjo 600 m distancijoje zoninėse varžybose Biržuose, o gegužės 26 d. šventė pergalę 1000 m distancijoje XXXVII Pergalės bėgime Goldapės mieste Lenkijoje. Kita mūsų atstovė nemenčinietė Agnieška Komiago 600 m distancijoje užėmė 8 vietą.

Raimund Milto ir Roland Vasiljev iš Lavoriškių startavo dvejose rungtyse – 60 ir 300 m bėgimuose. 60 m bėgime Raimund užėmė 7, o Roland – 8 vietą. Startavę 300 m distancijoje Roland užėmė 7 vietą, o Raimund tenkinosi 10 vieta.

Algis Dopolskas iš Paberžės 1000 m distancijoje finišavo 5 vietoje, nuotolį nubėgęs per 3 min. 15 sek.

Sveikiname mūsų bėgikus ir linkime sėkmingų startų ateityje.