kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Liaudies šokių kolektyvas „Perła“ kviečia visus į nuotolinį koncertą

Pandemija ir griežti suvaržymai negali užkirsti kelio begalinei meilei šokiui ir ištikimiems savo žiūrovams – Vilniaus rajono liaudies šokių ansamblis „Perła“ šiandien kviečia visus savo žiūrovus į nuotoliniu būdu vyksiantį koncertą, skirtą 16-toms veiklos metinėms paminėti.


Kaskart savo žiūrovus įspūdingais šokiais žavintis ansamblis, šįkart savo veiklos metines kvies paminėti ne tradiciškai – ant scenos, o nuotoliniu būdu. Šiandien vakare kolektyvo mylėtojai kviečiami į praeitų metų jubiliejinio koncerto peržiūrą:

18.30 val. – filmas apie „Perła“ meninę veiklą. Filmas bus transliuojamas Youtube kanale: https://youtu.be/MWvG9Phrjvo

19.00 val. – dviejų dalių jubiliejinis koncertas. Koncertą bus galima stebėti čia:  https://youtu.be/WhLm6D2zLK0

„Mieli šokėjai, jų šeimų nariai ir mūsų ansamblio gerbėjai, praėjo metai po mums svarbaus įvykio, į kurį įdėjome savo širdį, sielą ir daug darbo. Meninio, organizacinio ir to darbo, kuris ne visada yra matomas ir vertinamas. Visa tai yra supinta į folkloro puokštę liaudies šokių pavidalu, kurią, tikimės, įvertinsite garbingai. Nuoširdžiai kviečiu į lenkų, lietuvių ir kitų pasaulio tautų šokių šventę. Kartu su visa komanda linkime malonių įspūdžių“, – į filmų pristatymą ir peržiūrą kviečia visus „Perła“ meno vadovas ir choreografas German Komarovski.

 

 

 

 

Shadow up