kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaunimas kviečiamas dalyvauti nemokamoje stovykloje

Liepos 12 – 18 dienomis Socialinis sufleris kartu su British Council LithuaniaKultūros ministerijaJaunimo reikalų departamentu prie SADM, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Meno aviliuActive CitizensLietuvos tautiniu olimpiniu komitetuDofE LietuvaLietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu kviečia į mokymus „Strong In Diversity”!


Mokymai

Dalyvaudami mokymuose susipažinsite su aktyvaus pilietiškumo formomis: savanoryste, dalyvavimu jaunimo politikoje, projektais ir iniciatyvomis, lavinsite darbo komandoje, demokratinių sprendimų priėmimo, refleksijos ir kritinio informacijos vertinimo įgūdžius.

Mokymų metu dalyvių iš visos Lietuvos lauks žygis po nuostabų Trakų rajoną, filmavimo ir montavimo užsiėmimai, diskusijos jaunimui aktualiomis temomis, susitikimas su Lietuvos kariuomene, olimpiečiais ir kitais Lietuvos šviesuoliais. Šiais būdais sužinosite kaip kiekvienas gali prisidėti kuriant modernią Lietuvos valstybę!

Programa

Detali mokymų programa bus paskelbta netrukus. Su praėjusių metų programa galite susipažinti čia.

Dalyvavimas nemokamas.

Apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes, o kelionė iki vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 15-18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos

Vieta: Trakai. Dalyviai gyvens “Riterio kranto” sodyboje, maitinimas 3 kartus per dieną.

Data: liepos 12 – 18 d.

Registracija čia: https://forms.gle/uniAC6UaAodiXtRS9

Registracija vyksta iki birželio 14 d.

COVID-19 prevencija: mokymuose bus užtikrintos visos higienos sąlygos ir laikomasi visų LR SAM reikalavimų dėl renginių organizavimo, įskaitant ir rytinį temperatūros matavimą. Deja, šiais metais jaunuoliai, turintys rimtų lėtinių ligų ar kvėpavimo sistemos sutrikimų į renginį nebus priimami.

Dėmesio! Dalyviai bus atrenkami pagal motyvaciją. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas! Susisieksime su atrinktais dalyviais.

Jeigu kyla klausimų rašykite: info@socialinis-sufleris.lt

Daugiau informacijos rasite čia.


Info. socialinis-sufleris.lt
N
uotr. pixabay.com

 Shadow up