kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonas kartu su visa Lietuva ištarė „Ačiū, Lietuva“

Šiandien, birželio 1 d. 17 val. Vilniaus rajono kultūros įstaigos prisijungė prie visoje šalyje vykusios visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva“, kurios metu buvo dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.


Akcijos „Ačiū, Lietuva“ metu muzika nuskambėjo prie Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Kabiškių skyriaus. Padėkos dainas trimis kalbomis atliko grupė „Inventum“, NDKC Teatro studija ir vokalinis ansamblis „Bez słów“. Prie padėkų herojams garsiais plojimais prisidėjo gausiai susirinkusieji Vilniaus rajono gyventojai. Pasaulinė pandemija mus fiziškai atskyrė vienus nuo kitų, tačiau kartu ir suvienijo. Jau seniai nebuvome tokie vieningi ir susitelkę bendram tikslui — nugalėti sunkumus ir įveikti susiklosčiusią situaciją.

Koncerto metu buvo dėkota medikams, mokytojams, pareigūnams, šauliams, karštųjų linijų operatoriams, maisto parduotuvių darbuotojams, savanoriams, socialiniams darbuotojams, specialių komitetų nariams, kultūros darbuotojams, visiems dirbantiems nuotoliniu būdu ir tiems, kurių pagalba daro mus stipresnius, kurių pasiaukojimas ir neatlygintina veikla šiandien mus telkia ir saugo.

Žodžiai „Ačiū, Lietuva“ bei muzikos garsai, taip pat nuskambėjo ir Rudaminoje. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras koncertą gyventojams transliavo Facebook paskyroje. Koncertavo kapela „Rudomianka“ ir solistė Gabriela Ždanovičiūtė.

Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Kabiškių skyriaus koncerto vaizdo įrašą rasite čia. 

Akcijos akimirkos įamžintos nuotraukose:

 Nuotr. NDKC (Dmitrij Kudriavcev) 


Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro surengto koncerto vaizdo įrašą galite rasti čia. 

Vykusio koncerto nuotraukos: 


Nuotr. RDKC

Shadow up