kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojų dėmesiui – keičiasi stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo tvarka

Vilniaus rajono savivaldybės administracija praneša, kad nuo šiol stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas bus vykdomas kitaip – paimant atliekas iš gyventojų. Nebelieka surinkimo punktų, į kuriuos gyventojai vežė šias atliekas.


Vilniaus rajono gyventojai, norėdami atiduoti buityje susidariusias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas, turėtų iki š. m. spalio 2 d. kreiptis į savo seniūnijos atstovus, nurodydami savo kontaktinius duomenis, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokių stambiųjų ir pavojingų atliekų numatoma atiduoti.

Sodų bendrijos teritorijose sodų bendrijų pirmininkai parenka bei suderina vietas su seniūnijos atstovais, kur bus surenkamos minėtos atliekos (specialusis transportas negalės privažiuoti prie kiekvienos sodų valdos).

Pažymime, kad negalima palikti stambiųjų ir pavojingų atliekų prie bendro naudojimo konteinerių.

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu numatomas š. m. spalio ir lapkričio mėn. Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Atkreipiame dėmesį, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekos iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje (www.vrsa.lt > Aplinkos apsauga > Atliekų tvarkymas > Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės) arba UAB „VAATC“ svetainėje www.vaatc.lt/aiksteles.

 

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T3-513 patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių 92 p. numato, kad komunalinių atliekų tvarkytojas ir (ar) Savivaldybės administracija reguliariai informuoja atliekų turėtojus apie datą, laiką ir vietą, kai bus surenkamos buityje susidariusios didelių gabaritų atliekos.

Š. m. spalio-lapkričio mėn. stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo apvažiavimo būdu grafiką pateiksime artimiausiu metu. Sekite informaciją Savivaldybės svetainėje www.vrsa.lt ir žiniasklaidos priemonėse.

Shadow up