kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinėje vyko vėliavos perdavimo ceremonija

Rugsėjo 8 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės bazėje Mickūnuose vyko iškilminga ceremonija, kurios metu oficialiai perduota rinktinės vėliava naujai paskirtam rinktinės vadui Dariui Škarnuliui.


VSAT vado generolo Rustamo Liubajevo įsakymu D. Škarnulis iš Imuniteto valdybos viršininko pareigų į laikinas Vilniaus rinktinės vado pareigas buvo paskirtas nuo š. m. kovo pradžios. Laimėjus konkursą, šiandien, D. Škarnulis oficialiai paskirtas naujuoju Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės vadu.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo ir pasveikinti vadą su naujomis pareigomis atvyko būrys svečių: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas, vado pavaduotojai, Vilniaus apskrities vyr. policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas, rinktinių vadai, užkardų vadai, muitinės ir savivaldybių atstovai, svečiai, pareigūnai ir pasienio darbuotojai. Vėliavos perdavimo ceremonijoje taip pat dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski.

VSAT vadas gen. Rustamas Liubajevas iškilmingai įteikęs naujam vadui Pasienio rinktinės vėliavą ir pulkininko antpečius, linkėjo sėkmingų darbų glaudžiai dirbant su kolektyvu.

„Šiandien pagal mūsų visas tradicijas garbingai įteikiau į tvirtas Rinktinės vado rankas pulkininko antpečius ir Vilniaus pasienio rinktinės vėliavą. Nors su vadu dirbti teko visai neilgai, bet pažįstu jį jau labai seniai. Tai naujai mąstantis, principingas, labai sąžiningas ir doras karininkas. <....> Vilniaus pasienio rinktinė yra viena svarbiausių mūsų rinktinių, nes ji atsakinga už labai didelį, beveik 450 km ilgio sienos apsaugą. Nemažai padaryta per paskutinį laikotarpį, bet dar nemažai reikės nuveikti. Esu įsitikinęs, kad Jūs, kaip brandus kolektyvas ir Rinktinės vadas puikiai susitvarkysite su visomis problemomis bei vykdysite mūsų valstybės sienos apsaugą ir visas mūsų valstybės pavestas užduotis“, – sveikindamas vadą su naujomis pareigomis, linkėjo generolas Rustamas Liubajevas.

Naujas vadas Darius Škarnulius kreipdamasis į visus surinkusius svečius, dėkojo visai pasienio bendruomenei už pasitikėjimą. „Labai greitai praėjo bandomasis – šešių mėnesių laikotarpis. Labai norėčiau padėkoti esamam Vilniaus pasienio rinktinės kolektyvui, kuris priėmė mane į savo gretas, ačiū Rinkinės vado pavaduotojui, kuris supažindino mane su šiais koridoriais ir iššūkiais, pasienio užkardos vadams didžiulė padėka – Jūs esate mano įkvėpimas ir motyvacija, ačiū ir visiems kitiems rinktinės pareigūnams, kurie mane supažindino su kasdienybe. Tikiuosi, kad mes kartu nuveiksime dar daugiau“, – kreipdamasis į surinkusius, tarė naujas vadas.

Renginyje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, merės Marijos Rekst vardu dėkojo už bendradarbiavimą ir linkėjo naujų idėjų bei prasmingų darbų. „Linkiu mums visiems gero bendradarbiavimo. <...> Mes, Savivaldybės atstovai, esame atviri ir kviečiame apsilankyti savivaldybėje bei toliau aktyviai tęsti mūsų bendradarbiavimą. Linkiu Jums sėkmės naujose pareigose, saugant mūsų valstybę. Tesaugo Jus Dievas“, – tarė vicemeras Robert Komarovski.

Prie sveikinimų prisidėjo ir visas būrys atvykusių svečių. Gerų bei sėkmingų darbų šalies labui linkėjo Vilniaus apskrities vyr. policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas, Vilniaus teritorinės muitinės atstovė ir kt.

Po nuoširdžiausių palinkėjimų visi suskubo įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

 

Glaudus Vilniaus rajono savivaldybės ir Vilniaus pasienio rinktinės bendradarbiavimas vyksta nuo 2018 m. kovo 20 d., kuomet buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir patvirtintas priemonių planas. Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį šalys susitarė gerinti Vilniaus rajono gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.

Tikimasi, kad institucijų bendradarbiavimas padidins socialinį atvirumą ir aktyvumą, užtikrins saugią ir ramią aplinką rajono gyventojams ir svečiams.

     

 

 

 

Shadow up