kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus krašto etnografiniame muziejuje galima pasigrožėti „Gamtos interpretacijomis“

Š. m. liepos 31 d. Nemenčinėje įsikūrusiame Vilniaus krašto etnografiniame muziejuje įvyko dailininko Miroslavo Brižio tapybos parodos „Gamtos interpretacijos“ atidarymas. Tai pirmoji dailininko paroda šiame muziejuje.


Vilniaus krašto etnografinis muziejus (toliau – VKEM) jau kurį laiką glaudžiai bendradarbiauja su Lenkų dailininkų kūrybine sąjunga „Elipsa“, kurios nariu yra ir paveikslų autorius. Penktadienį žiūrovams pristatyta paroda – tai „Elipsos“ pristatomų dailės kolekcijų tęsinys.

Į parodos atidarymą susirinkusius meno mylėtojus bei dailininko draugus pasveikino ir M. Brižio kūrybą pristatė „Elipsa“ sąjungos pirmininkė Danuta Lipska. Ji pasidžiaugė tuo, kad bendradarbiavimas su VKEM jau tapo tradicija ir Vilniaus rajono gyventojai gali susipažinti su sąjungos narių darbais.

Lenkų dailininkų kūrybinė sąjunga „Elipsa“ buvo įkurta 1993 metais kelių Vilniaus krašto dailininkų iniciatyva. Jos įkūrėjais buvo a. a. Vladislav Lavrinovič, Stanislav Kaplevski, Danuta Lipska, Lila Milto ir Anna Kudriašova. 

Nuotr. Marian Dzvinel

Shadow up