kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonui bronza Lietuvos čempionate

Birželio 30 d. Vilniuje vyko Lietuvos 2006 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo 8 mergaičių ir 10 berniukų stipriausių Lietuvos komandų.


Vilniaus rajonui mergaičių komandai atstovavo mergaitės iš Mickūnų: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė ir Milana Skaiva.  Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius po 4 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo: prieš Klaipėdos rajono komandą rezultatu 3:1, Širvintų komandą – 3:1 ir pralaimėjo Panevėžio komandai 1:3 bei pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Joniškio komandą 3:0 bei pralaimėjo Vilniaus miesto komandai 0:3. Galutinėje rikiuotėje mergaičių komanda užėmė 3 vietą.

Berniukų komanda, kuriai atstovavo berniukai iš Mickūnų: Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič, Sebastian Stefanovič, grupės varžybose laimėjo prieš Šiaulių komandą rezultatu 3:0, prieš Joniškio komandą – 3:0 ir prieš Panevėžio komandą – 3:2 bei pralaimėjo Vilniaus miesto komandai 0:3 ir irgi pateko į finalinį ketvertuką, kur pralaimėjo Kauno komandai 1:3 ir Šalčininkų komandai 1:3 bei užėmė labai aukštą 4 vietą.

 

Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos stalo teniso mokytojas
Markas Vaitonis

 

Shadow up