kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželio renginys Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Artėjant valstybinėms šventėms darželis pasipuošė Lietuvos atributika, vaikų piešiniais, darbeliais. Buvo suorganizuota vaikų darbų paroda „Mano gimtinė’’. 


2020 m. vasario 12 d. Bezdonių vaikų darželyje įvyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vasario 16-oji tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ji skiriasi iš visų švenčių, ne tik renginiais, bet ir kiekvieno piliečio apsisprendimu sąžiningai dirbti dėl tautos ir krašto gerovės, gražesnės ateities. Šią dieną turime pajusti pagarbą tautos ir valstybės simboliams  Vėliavai, Herbui, Himnui.

Tradicinis Vasario 16-osios minėjimas ugdo vaikų vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą. Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymas – vienas esminių siekių ir prioritetų. Kūrybiškai ir inovatyviai pateikiant informaciją šiomis temomis, vaikai pradeda kelti jiems aktualius klausimus, domisi savo valstybe ir gimtine kurioje gyvena, ugdosi suvokimą apie savo vietą šeimoje, tėvynėje. Tai puiki galimybė siekti ugdyti vaikų komunikabilumą, kūrybiškumą, sugebėjimą atskleisti savo  gebėjimus.

Vasario 16-oji mūsų darželyje – viena svarbiausių švenčių. Kiekvienais metais mes ją ne minime, o tiesiog švenčiame. Švenčiame su dainomis, šokiais, skambiais posmais. Šiais metais, pasitarę su bendruomene, nutarėme ją atšvęsti kitaip. Šią dieną darželyje buvo organizuotas ir vaikų meninio skaitymo konkurso „Magiška eilėraščių šalis“ I etapas. Dalyvavo 10 vaikų. Pirmojo konkurso etapo laimėtoją komisija vienbalsiai išrinko „Daigeliai’’ grupės mergaitę Smiltę, kuri vasario 27 d. dalyvaus finaliniame meninio skaitymo konkurse  Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje.

Pilietiškumu ir džiugia šventine nuotaika spinduliuojančio renginio metu ugdytiniai šoko, deklamavo eiles, dainavo  dainas, dalyvavo surengtoje viktorinoje, žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis.

Ši šventė praplėtė vaikų žinias apie gimtąjį kraštą ir paliko daug įspūdžių ir džiugių emocijų. Džiugu, kad šią ypatingą Lietuvai šventę paminėjome aktyviai, išradingai ir linksmai. Tikimės, kad šis renginys palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.


Bezdonių vaikų darželio
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Danguolė Voinič

Shadow up