kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vasario 28 d. Lietuva dalyvaus Nacionalinio diktanto rašyme

Nacionalinio diktanto rengėjas VšĮ Pilietinės minties institutas bei šio projekto partneriai 2020 m. vasario 28 d. 11 val. (penktadienį) kviečia lietuvių kalbos mylėtojus dalyvauti Nacionaliniame diktante. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją.


 

Kviečiame Vilniaus rajono gyventojus, įmonių, įstaigų, organizacijų atstovus, Savivaldybės administracijos darbuotojus rašyti Nacionalinį diktantą Vilniaus rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje, II aukštas, 210 kab., (Rinktinės g. 50, Vilnius). Mokiniai diktantą galės rašyti visose Vilniaus rajono savivaldybės mokyklose. Kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai.

Rašyti diktantą gali visi – tam reikalingas tik radijo arba interneto ryšis, popieriaus lapas ir rašiklis. Visi rašantys – savivaldybės, bibliotekos, įmonės ir organizacijos kviečiamos iš anksto pranešti apie savo dalyvavimą ir preliminarų dalyvių skaičių el. paštu diktantas@diktantas.lt. Jeigu rašyti diktantą nusprendėte spontaniškai ir nesiregistravote, dalyvauti vis tiek galite – svarbiausia organizatoriams išsiųsti savo diktantą.

Apie rezultatus asmeniškai bus informuoti tik geriausiai parašę ir patekę į konkurso finalą, rekomenduojama pasidaryti savo diktanto kopiją (pvz. nuotrauką mobiliuoju telefonu). Galėsite pasitikrinti patys, kaip jums sekėsi, kai š. m. kovo 2 d. bus paskelbtas originalus tekstas www.diktantas.lt ir www.vlkk.lt. Kiekvienas diktantą rašęs asmuo lapo viršuje būtinai turi nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį telefoną arba el. paštą.

Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje, balandžio 4 d. Finalo dalyviai varžysis raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijoje.

 

Daugiau informacijos: www.diktantas.lt

Nacionalinio diktanto 2020 Vilniaus rajono savivaldybėje koordinatorė: Rasa Kairienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistė, kalbininkė,

tel. (8 5) 272 0230, el. p. Rasa.Kairiene@vrsa.lt   

Shadow up