kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

IFtorina – netingintiems mąstyti

Sakoma, anksti kėlęs, nesigailėsi. Juo labiau, kad jau devintus metus iš eilės, paskutinį sausio šeštadienį VDU Informatikos fakultete vyksta viktorina „IFtorina“. Taigi nusprendę, kad šeštadienis – ne miegalių diena, vasario 1 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIabG klasių mokiniai su IT mokytoja Svetlana ir matematikos mokytoja Loreta paryčiais traukiniu išvyko į Kauno VDU informatikos fakultetą  dalyvauti „IFtorinoje“.


Ši savaitgalio diena neprailgo, nes teko sudalyvauti įvairiose ir įdomiose veiklose. Mokiniai sprendė tiek IKT, tiek matematikos kūrybines užduotis; viktorinos metu jiems teko išbandyti savo jėgas,  greitai ir tiksliai atsakinėti į klausimus, kai buvo ribojamas laikas. Mokytojai daug diskutavo, kas yra STEAM Lietuvoje ir kaip ši kryptis yra plėtojama svetur. Teko išbandyti save kuriant ir programuojant įvairius  robotus. Nors kelionė užtruko, bet visi grįžome laimingi ir pasisėmę naujos patirties bei gerų įspūdžių.

„IFtorina“ – renginys, skirtas moksleiviams bei mokytojams, neabejingiems matematikos ir informatikos mokslams. Šiemet viktorinoje dalyvavo daugiau nei 120 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių, taip pat atvyko ir apie 40 mokytojų, kuriems buvo sudaryta atskira programa.

Jei esi moksleivis, kuris kaunasi ne kumščiais, bet smegenimis, ir tuo didžiuojasi, prisijunk!

Daugiau informacijos http://if.vdu.lt/iftorina-netingintiems-mastyti/


 

Informatikos ir matematikos mokytojos
Svetlana Sčastnaja bei Loreta Janušaitienė

Shadow up