kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime atsisveikinta su vadybinę karjerą baigusiais vadovais

Šiandien, sausio 23 d. Vilniaus rajono savivaldybėje vyko švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kurio metu aptarti ne tik aktualūs klausimai švietimo srityje, bet ir atsisveikinta su vadybinę karjerą baigusiais Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovais.


Iš viso švietimo įstaigų direktorių pareigas palieka ir į užtarnautą poilsį išeina 6 ilgamečiai Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovai: Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos direktorė Halina Ravdo, Rukainių vaikų darželio direktorė Kristina Repečkienė, Nemėžio vaikų lopšelio-darželio direktorė Irena Ališauskienė, Bezdonių vaikų darželio direktorė Lucija Auziak, Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos direktorius Zygmund Jasvin ir Šumsko pagrindinės mokyklos direktorė Janina Zenkevič.

Atsisveikinti su švietimo įstaigas paliekančiais direktoriais atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, kuri ilgamečiams vadovams negailėjo padėkos ir pagarbos žodžių. „Kiekvieną dieną Savivaldybės administracija, Švietimo skyrius ir Jus, mieli vadovai, stengiamės ir bendradarbiaujame ugdant mūsų jaunąją kartą, nuo kurios priklauso mūsų ateitis. Ačiū Jums už begalinę stiprybę ir atsidavimą savo pašaukimui“, - tarė merė ir padėkojo vadovams už kantrybę, tvirtybę ir nenuilstančias pastangas ugdant jaunąją kartą, skleidžiant jiems mokslą, žinias ir išmintį.

Už ilgametį, sąžiningą pedagoginį bei vadybinį darbą įstaigų vadovams buvo įteikti padėkos raštai. Padėkos raštai perduoti ir susitikime nedalyvavusiems Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos direktoriui Zygmund Jasvin bei Šumsko pagrindinės mokyklos direktorei Janina Zenkevič.

Prie sveikinimų taip pat prisidėjo Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen ir kitų švietimo įstaigų direktoriai, kurie atskubėję su gėlėmis, padėkojo už visada puoselėtą bendrystę ir draugiškumą bei palinkėjo sėkmės tolimesniame gyvenimo etape. Visa salė negailėjo garsių plojimų, o vadovai neslėpė jaudulio ir trumpai papasakojo apie savo gyvenimo metus švietimo bendruomenėje.

Po nuoširdžių palinkėjimų ir ištartų gražių žodžių, pasitarime buvo aptarti aktualūs klausimai švietimo srityje. Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius Roman Juchnevič pristatė pranešimą apie vadovų kompetencijų vertinimą ir psichologinį pasiruošimą. Skaidiškių mokyklos-darželio direktorė Česlava Balaišienė papasakojo apie pastaruoju metu ypač aktualų ir populiarų nemokamo maitinimo organizavimą taikant savitarnos (dalinio švediško stalo) principą.  

Susitikimo pabaigoje buvo nagrinėjami einamieji klausimai, apibendrintas pasitarimas bei diskutuota įvairiais švietimo klausimais.

   


Shadow up