kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II turas

Sausio 10 d. į Rudaminos F. Ruščico gimnaziją susirinko stipriausi rajono chemijos žinovai. Čia vyko 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II turas.


F. Ruščico gimnazijos mokiniai ir chemijos mokytoja metodininkė Regina Boris parengė žaismingą olimpiados atidarymo programą. Buvo akcentuojama, kad chemija gali būti ne tik mokslo, bet ir meno objektas.

Į rajoninį olimpiados turą suvažiavo 47 rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių mokiniai, juos lydėjo dalyko mokytojai. Renginyje dalyvavo Vilniaus r. Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen, kuri pasveikino atvykusius į renginį chemijos mylėtojus ir pasidžiaugė, kad šis sunkus dalykas sudomina nemažai mokinių. Sėkmės ir gerų rezultatų taip pat palinkėjo Rudaminos F. Ruščico gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Honorata Romanovska.

Kol olimpiados dalyviai atliko užduotis, chemijos mokytojams buvo organizuotas seminaras „Chemijos mokymo įvairovė, buitinė chemija“, kurį vedė lektorė, Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja Tatjana Charkova. Seminare ilgamete darbo patirtimi taip pat dalijosi Rudaminos F. Ruščico gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė R. Boris. Neformalioje aplinkoje chemijos mokytojai aptarė dalyko mokymo naujoves, aktualijas, darbo iššūkius bei rezultatus.

Dėkojame Švietimo skyriaus vedėjai Sofijai Segen už bendradarbiavimą, o direktorės pavaduotojai ugdymui H. Romanovskai ir chemijos mokytojai metodininkei Reginai Boris už olimpiados organizavimą.

Rudaminos F. Ruščico gimnazijos
lietuvių k. mokytoja Danutė Mikalauskienė

Shadow up