kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Civilinės metrikacijos naujienos


 

Asmenų, susituoksiančių Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, sąrašas
 

Vadovaujantis Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių, patvirtintų 2016 m. gruodžio 28 d. Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-334 „Dėl civilinės būklės aktų registravimo taisyklių ir civilinės būklės aktų įrašų ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“ 73 p., apie prašymą įregistruoti santuoką skelbiama viešai savivaldybės interneto svetainėje (www.vrsa.lt) ne vėliau kaip prieš dvi savaites iki santuokos registravimo dienos. Skelbime apie prašymą įregistruoti santuoką nurodomi norinčių susituokti asmenų vardai, pavardės, gimimo datos ir būsimos santuokos registravimo data ir valanda.Informacija apie įregistruotus civilinės būklės aktų įrašus


Keičiasi Civilinės metrikacijos skyriaus prašymų pateikimo tvarka 


Informacija apie civilinę būklę patvirtinančių dokumentų pareikalavimą iš Estijos, Latvijos ir Baltarusijos


 

Gyventojų dėmesiui

Pranešame, kad nuo kovo 1 d. pradėjo veikti MGVDIS (Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinės sistemos) bandomoji eksploatacija. MEPIS (Metrikacijos paslaugų informacinė sistema) yra išjungta. Prašymus civilinės metrikacijos paslaugoms gauti  galima teikti per   MGVDIS išorinį portalą (Registrų centro klientų savitarna el. paslaugų užsakymams).

Puslapis pasiekiamas adresu https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt. 

 


 

Civilinės metrikacijos skyriaus informacija

Nuo 2020 m. spalio 27 d. Civilinės metrikacijos skyrius paslaugas gyventojams teikia nuotoliniu būdu. Gyvas aptarnavimas galimas tik išskirtiniais atvejais, iš anksto suderinus laiką telefonu.

Primename, kad prašymus galima teikti:

- per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinę sistemą (MGVDIShttps://mgvdisisorinis.registrucentras.lt;

- siunčiant paštu Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriui, Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius;

- pasinaudojant elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/;

- registruotu paštu;

- per kurjerį.

Taip pat prašymą gauti civilinės metrikacijos paslaugą galima pateikti atvykus į Savivaldybę (2 įėjimas, Rinktinės g. 50, Vilniuje). Užpildytame prašyme būtina nurodyti savo kontaktinius duomenis, prašymą įdėti į voką, ant kurio užrašyti „Civilinės metrikacijos skyriui“, ir įmesti į tambūre stovinčią urną.

Informacija ir konsultacijos gyventojams teikiamos el. paštu: edvarda.casiene@vrsa.lt; liucija.zacharko@vrsa.lt. Taip pat galite skambinti tel. nr.: (8 5) 275 0502; (8 5) 275 8939;

Nuo gegužės 15 d. atnaujinamas santuokų registravimas norinčių susituokti asmenų pasirinktoje vietoje, jei santuokos registravimo ceremonija organizuojama atviroje erdvėje (lauke). Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją ir  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ (toliau – Nutarimas) nuostatas, būtina laikytis Nutarimo reikalavimų, t. y., turėtų būti laikomasi ribojimų dėl asmenų būriavimosi, nustatytų Nutarimo 2.1.5.1. punkte: viešose atvirose vietose asmenys gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų, taip pat 10 asmenų, nurodytų šio nutarimo 22 punkte, arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis. Kartu taikytinos ir kitos susijusios Nutarimo nuostatos, pvz., dėl apsaugos priemonių dėvėjimo (2.1.5.2. p.).

Dėl mirties, santuokos nutraukimo (kai santuoka nutraukta Lietuvoje teismo sprendimu), bažnytinės santuokos įtraukimo į apskaitą asmenims nereikia kreiptis į Civilinės metrikacijos skyrių – šie veiksmai atliekami civilinės metrikacijos įstaigos iniciatyva, gavus šiuos civilinės būklės aktus patvirtinančius dokumentus iš atitinkamų įstaigų.

Daugiau informaciijos: /go.php/lit/Placiau/11365

  


 

Patvirtintas naujas santuokų registravimo tvarkos aprašas Vilniaus rajone

Būsimus jaunavedžius, planuojančius santuokos registravimo ceremoniją ne Civilinės metrikacijos skyriuje, skubame supažindinti su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 20 d. naujai patvirtintu Santuokos registravimo norinčiųjų susituokti asmenų pasirinktoje vietoje tvarkos aprašu.

Vilniaus rajone vis populiaresnė tampa galimybė santuokos ceremoniją organizuoti ne Civilinės metrikacijos įstaigos patalpose, o jaunavedžių pasirinktose vietose.d

Santuokos registravimas kitoje vietoje turi atitikti tam tikras sąlygas. Jaunavedžių pasirinkta vieta neturi prieštarauti viešajai tvarkai ir moralės normoms, nekelti pavojaus gyvybei ar sveikatai. Būtina gauti savininko, kurio teritorijoje bus registruojama santuoka, raštu patvirtintą leidimą. Taip pat jaunavedžių pasirinkta santuokos vieta privalo būti Vilniaus rajono teritorijoje.

Būtina žinoti, kad norinčiųjų susituokti asmenų pasirinkta santuokos registravimo vieta nuo rugsėjo 16 dienos iki gegužės 15 dienos turi būti uždara patalpa, tuo tarpu nuo gegužės 16 dienos iki rugsėjo 15 dienos norinčiųjų susituokti asmenų pasirinkta santuokos registravimo vieta gali būti tiek uždara patalpa, tiek atvira teritorija, atitinkanti reprezentacinės vietos reikalavimus.

Norint santuoką įregistruoti jaunavedžių pasirinktoje vietoje būtina pateikiant prašymą dėl santuokos įregistravimo kartu pateikti prašymą dėl santuokos registracijos pasirinktoje vietoje su informacija apie vietą, kur pageidaujama organizuoti ceremoniją.

Santuokos registravimo norinčiųjų susituokti asmenų pasirinktoje vietoje tvarkos aprašas

Daugiau apie prašymo sudaryti santuoką priėmimo ir santuokos registravimo paslaugą galite rasti čia.

Grįžti
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2021     
Gegužė
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10
11
1213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Artimiausi renginiai
V. Podlipskos paveikslų paroda „Sielos laisvė“
2021-05-01
NDKC Veriškių skyrius (Dvarvietės g. 10, Veriškių k., Sužionių sen., Vilniaus r.)
Piešinių konkursas „Mano šeima“
2021-05-01
NDKC Bezdonių skyrius (Geležinkelio g. 15, Bezdonys, Vilniaus r.)
R. Kovaliuk dailės paroda
2021-05-14
NDKC Maišiagalos skyrius (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus r.)
Koncertas, skirtas šeimos dienai
2021-05-15
NDKC Dūkštų skyrius (Pijorų g. 1, Dūkštų k., Vilniaus r.)
Virtualūs sveikinimai Tarptautinės šeimos dienos proga
2021-05-15
RDKC Rukainių skyrius (Vilniaus g. 12, Rukainių k. Vilniaus r.)

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up