kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Civilinės metrikacijos naujienos


 

Asmenų, susituoksiančių Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, sąrašas
 

Vadovaujantis Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių, patvirtintų 2016 m. gruodžio 28 d. Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-334 „Dėl civilinės būklės aktų registravimo taisyklių ir civilinės būklės aktų įrašų ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“ 73 p., apie prašymą įregistruoti santuoką skelbiama viešai savivaldybės interneto svetainėje (www.vrsa.lt) ne vėliau kaip prieš dvi savaites iki santuokos registravimo dienos. Skelbime apie prašymą įregistruoti santuoką nurodomi norinčių susituokti asmenų vardai, pavardės, gimimo datos ir būsimos santuokos registravimo data ir valanda.Informacija apie įregistruotus civilinės būklės aktų įrašus


Keičiasi Civilinės metrikacijos skyriaus prašymų pateikimo tvarka 


Informacija apie civilinę būklę patvirtinančių dokumentų pareikalavimą iš Estijos, Latvijos ir Baltarusijos


 

Civilinės metrikacijos skyriaus informacija

Nuo 2020 m. spalio 27 d. Civilinės metrikacijos skyrius paslaugas gyventojams teikia nuotoliniu būdu. Gyvas aptarnavimas galimas tik išskirtiniais atvejais, iš anksto suderinus laiką telefonu.

Primename, kad prašymus galima teikti:

- per Metrikacijos paslaugų informacinę sistemą (MEPIS) https://mepis.registrucentras.lt/web/mepis;

- siunčiant paštu Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriui, Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius;

- pasinaudojant elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/;

- registruotu paštu;

- per kurjerį.

Taip pat prašymą gauti civilinės metrikacijos paslaugą galima pateikti atvykus į Savivaldybę (2 įėjimas, Rinktinės g. 50, Vilniuje). Užpildytame prašyme būtina nurodyti savo kontaktinius duomenis, prašymą įdėti į voką, ant kurio užrašyti „Civilinės metrikacijos skyriui“, ir įmesti į tambūre stovinčią urną.

Informacija ir konsultacijos gyventojams teikiamos el. paštu: edvarda.casiene@vrsa.lt; liucija.zacharko@vrsa.lt. Taip pat galite skambinti tel. nr.: (8 5) 275 0502; (8 5) 275 8939;


Atsižvelgiant į Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių 69 punktą, atsisakoma registruoti santuokas ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose karantino laikotarpiu. Asmenims, anksčiau pasirinkusiems išvažiuojamosios santuokos ceremonijos galimybę, siūloma atvykti registruoti santuoką į Civilinės metrikacijos skyrių, informavus iš anksto.

Dėl mirties, santuokos nutraukimo (kai santuoka nutraukta Lietuvoje teismo sprendimu), bažnytinės santuokos įtraukimo į apskaitą asmenims nereikia kreiptis į Civilinės metrikacijos skyrių – šie veiksmai atliekami civilinės metrikacijos įstaigos iniciatyva, gavus šiuos civilinės būklės aktus patvirtinančius dokumentus iš atitinkamų įstaigų.

Daugiau informaciijos: /go.php/lit/Placiau/11365

  


 

Patvirtintas naujas santuokų registravimo tvarkos aprašas Vilniaus rajone

Būsimus jaunavedžius, planuojančius santuokos registravimo ceremoniją ne Civilinės metrikacijos skyriuje, skubame supažindinti su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 20 d. naujai patvirtintu Santuokos registravimo norinčiųjų susituokti asmenų pasirinktoje vietoje tvarkos aprašu.

Vilniaus rajone vis populiaresnė tampa galimybė santuokos ceremoniją organizuoti ne Civilinės metrikacijos įstaigos patalpose, o jaunavedžių pasirinktose vietose.d

Santuokos registravimas kitoje vietoje turi atitikti tam tikras sąlygas. Jaunavedžių pasirinkta vieta neturi prieštarauti viešajai tvarkai ir moralės normoms, nekelti pavojaus gyvybei ar sveikatai. Būtina gauti savininko, kurio teritorijoje bus registruojama santuoka, raštu patvirtintą leidimą. Taip pat jaunavedžių pasirinkta santuokos vieta privalo būti Vilniaus rajono teritorijoje.

Būtina žinoti, kad norinčiųjų susituokti asmenų pasirinkta santuokos registravimo vieta nuo rugsėjo 16 dienos iki gegužės 15 dienos turi būti uždara patalpa, tuo tarpu nuo gegužės 16 dienos iki rugsėjo 15 dienos norinčiųjų susituokti asmenų pasirinkta santuokos registravimo vieta gali būti tiek uždara patalpa, tiek atvira teritorija, atitinkanti reprezentacinės vietos reikalavimus.

Norint santuoką įregistruoti jaunavedžių pasirinktoje vietoje būtina pateikiant prašymą dėl santuokos įregistravimo kartu pateikti prašymą dėl santuokos registracijos pasirinktoje vietoje su informacija apie vietą, kur pageidaujama organizuoti ceremoniją.

Santuokos registravimo norinčiųjų susituokti asmenų pasirinktoje vietoje tvarkos aprašas

Daugiau apie prašymo sudaryti santuoką priėmimo ir santuokos registravimo paslaugą galite rasti čia.

Grįžti
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2021     
Vasaris
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
222324252627
28
Artimiausi renginiai
Virtuali dailės paroda „Zabytki Powiatu Braniewskiego“
2021-03-02
NDKC Sužionių skyriaus facebook paskyra
Virtuali paroda Janinos Kuklis „Siuvinėjimas kryželiu“
2021-03-03
RDKC Marijampolio skyrius (Pušų g.10, Marijampolio k., Vilniaus r.)
Virtuali Kaziuko mugė „Rukojńskie Kaziuki”
2021-03-04
RDKC Rukainių skyriaus facebook paskyra

Video medžiaga

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up