kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Darbuotojų informacija
Taryba -> Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Buhalterinės apskaitos skyrius Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Vedėjo pavaduotoja, l. e. vedėjo pareigas Janina Šakevičienė
janina.sakeviciene@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Specialistė Agata Tankeliun
agata.tankeliun@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyres.specialistė Alicija Adamaitis
alicija.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Božena Petkevič
bozena.petkevic@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyresn. specialistė Danuta Blaževič
danuta.blazevic@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Danuta Makovska
danuta.makovska@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresnioji specialistė Danuta Petrikienė
danuta.petrikiene@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyriausioji specialistė Edita Bobinienė
edita.bobiniene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyriausioji specialistė Edita Lebedinskaja
edita.lebedinskaja@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Eleonora Skoronkevič
eleonora.skoronkevic@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Vyresn. specialistė Gražina Ordo
grazina.ordo@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyr. specialistė Halina Treigis
halina.treigis@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyr. specialistė Ilona Šobot
ilona.sobot@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyr. specialistė Irina Pratkelis
irina.pratkelis@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyresn. finansininkė buhalterė Ivona Petrulevič
ivona.petrulevic@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyr. specialistė Jelena Lipnevič
jelena.lipnevic@vrsa.lt
Rodyti
Vyr. specialistė Justyna Greitiun
justyna.greitiun@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Krystyna Maciulevič
krystyna.maciulevic@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyr.specialistė Laura Miknevičiūtė
laura.mikneviciute@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresn. specialistė Lilija Jasutovič
lilija.jasutovic@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyresn. buhalterė kasininkė Liola Klaus
liola.klaus@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Finansininkė buhalterė Liudmila Roždestvenskaja
liudmila.rozdestvenskaja@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyresn. finansininkė buhalterė Lucija Jurgelevič
lucija.jurgelevic@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Magdalena Brazis
magdalena.brazis@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyr. specialistė Olga Voitkun
olga.voitkun@vrsa.lt
Rodyti 420 852751951
Finansininkė buhalterė Renata Leontjevienė
renata.leontjeviene@vrsa.lt
Rodyti 409 852730162
Vyresn. finansininkė buhalterė Rima Zaveckienė
rima.zaveckiene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Finansininkė buhalterė Rima Zykova
rima.zykova@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Svetlana Jurgelevičienė
svetlana.jurgeleviciene@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyresn. specialistė Vladislava Jaglinska
vladislava.jaglinska@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Zita Dorofej
zita.dorofej@vrsa.lt
429 852750795
Praktikantė Evalina Voičan
evalina.voican@vrsa.lt
Vaiko priežiūros atostogose Lucija Makevič
lucija.makevic@vrsa.lt
Rodyti
Vaiko priežiūros atostogose Marta Devėnienė
marta.deveniene@vrsa.lt
Rodyti
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-19 22:00:08
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2018     
Birželis
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
1819
20
21222324
252627282930 
Artimiausi renginiai
V. Lavrynovič paveikslų paroda
2018-06-01
NDKC Sudervės sk. (Vilniaus g. 25, Sudervės k., Vilniaus r.)
Tapybos paroda tapytojo I. Savickio „Visata“
2018-06-09
NDKC (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Paroda, skirta Okupacijos ir genocido dienai paminėti
2018-06-12
NDKC Karvio sk. (Giedraičio g. 26, Karvio k., Vilniaus r.)
V-tasis meno festivalis „Kurkime drauge“
2018-06-22
Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija (Mokyklos g. 20, Juodšilių k., Vilniaus r.)
,,Nusilenkime saulei bei motinai gamtai” – tradicinė Joninių (Rasos) šventė Glitiškėse
2018-06-22
Jelenskių dvaro kiemas (Glitiškių k., Paberžės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up