kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2018 m. lapkričio 23-24 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė paroda „Mokykla 2018“. Praeitais metais didelio pasisekimo sulaukė Savivaldybių ir mokyklų prisistatymai. Šiemet Savivaldybės ir mokyklos taip pat buvo pakviestos pristatyti sukurtas priemones, metodikas, praktikas, įdegtas sistemas, kuriomis nuosekliai prisidedama prie integralaus bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymo ir vertinimo bei individualios mokinio pažangos stebėsenos ir vertinimo.

Lapkričio 14 d., Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovai susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų Direktorių tarybos, Vilniaus rajono Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir švietimo įstaigų atstovais. Prie apskritojo stalo aptartas naujas mokytojų darbo apmokėjimo tvarkos įgyvendinimas Vilniaus rajono švietimo įstaigose, pasidžiaugta sėkmingai nuveiktais darbais bei pasidalinta naujais iššūkiais ir planais.

Lapkričio 13 d. VDU Švietimo akademijos mokytojų rengimo institute vyko seminaras Vilniaus r. technologijų ir dailės mokytojams „Mokinio ir mokytojo sąveika pamokoje: motyvuojantis ir greitas grįžtamasis ryšys“, kuri organizavo Vilniaus r. Švietimo skyrius, Vilniaus r. technologijų mokytojų metodinis būrelis ir Trakų švietimo centras.

Lapkričio 9 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono švietimo įstaigų bei jaunimo bendruomenėmis susitiko Fundacijos „Kompania Kresowa“ (Lenkija) atstovai: pirmininkas Tomaš Rola ir redaktorius Karol Kaźmierčak, kurie susirinkusiems pristatė Erasmus+ mokyklų mainų platformą, suteikiančią daug galimybių dalyvauti įvairiose tobulinimo bei ryšių skatinimo ir stiprinimo veiklose.

2018 m. lapkričio 6 d. Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje startavo „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtas vykdyti pilietinis projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Šis projektas yra Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Mūsų gimnazija - viena iš 100 atrinktų Lietuvos mokyklų, kuriose 2018-2019 m.m. lankysis įvairiausių specialybių žinomi, daug pasiekę, patirtimi ir išgyvenimais pasidalyti su moksleiviais pasiryžę žmonės : verslininkai, žurnalistai, dėstytojai, ekonomistai, karininkai, muzikantai, fotografai, režisieriai, aktoriai, visuomenininkai ir kt. Jų užduotis - kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą, mūsų valstybę, galimybes visiems prisidėti prie jos kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.

Kas gali būti smagiau už šiltą ir laiku patikrintą draugystę? Be abejo, naujas ir turiningas jos gyvavimo etapas! Šį rudenį šv. Rapolo Kalinausko gimnazija kartu su Gdansko ,,Conradinum“  laivyno ir bendrojo lavinimo mokyklų bendruomene pradėjo vykdyti bendrą mokymosi projektą ,,Mokomės kartu“ (,,Razem dla Edukacji“), inicijuotą draugijos ,,Lenkų bendrija“ (,,Wspólnota Polska“). Taip prasidėjo naujas mokyklų bendradarbiavimo etapas, kuriuo siekiama toliau tęsti ir stiprinti daugiau nei 20 metų trunkančią mūsų gimnazijos ir ,,Conradinum“ mokyklų draugystę.

Nors spalio 29-osios rytas buvo šaltokas ir pradžiugino pirmuoju sniegu, 27 rajono matematikos mokytojai leidomės į kelionę po Trakus. Pusvalandis, praleistas autobuse, neprailgo. Grožėjomis pakelės vaizdais ir krentančiomis snaigėmis, dalinomės darbo patirtimi.

„Žaisdami mąstome“- Mokslo ir pramogų centro „Ahhaa“ šūkis

Spalio 27-28 d. Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos mokiniai svečiavosi kaimyninėje šalyje - Estijoje. Viename Estijos mieste, būtent Tartu, yra įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse Mokslo ir pramogų centras „Ahhaa“. Aplankę parodą „Ahha, jūrų pabaisos“, mokiniai pamatė didžiulius maketus, kurie judėjo ir skleidė garsus, panašius kaip prieš milijonus metų gyvenančių po vandeniu padarų. „Ahhaa“ mokslo centre mokiniai turėjo galimybę linksmintis ir mokytis vienu metu. Interaktyvūs eksponatai padėjo moksleiviams susipažinti su gamtos mokslų atradimais ir paslaptimis. Patrauklioje, novatoriškoje daugiafunkcinėje mokymosi aplinkoje mokiniai prisiminė fizikos dėsnius, įgijo naujų žinių ir patirčių, sustiprino mokymosi motyvaciją.

Spalio 26 d. Vilniaus rajono savivaldybėje oficialiai pasirašytas Ketinimų protokolas dėl Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo kuratoriumo Žešuvo mieste (Lenkijos Respublika) bendradarbiavimo, pagal kurį numatoma bendradarbiauti vykdant bendrus projektus tarp abiejų regionų švietimo įstaigų.

2018 m. spalio 18 dieną Vilniaus r. Pagirių gimnazija įrodė, kad skaptuoti moliūgai gali būti ne tik amerikietiško „Helovino“ simboliu, bet ir mūsų lietuviškosios Moliūginės pagrindiniu akcentu.

 1 ... 32 ... 56 ... 68 ... 74 ... 77 ... 79 80 81 ... 96 ... 191  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2021     
Gruodis
P A T K Pn Š S
  
01
02030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Artimiausi renginiai
Edukaciniai užsiėmimai su M. Čekolis „Kvepiančios bičių vaško žvakės“
2021-12-02
Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Edukaciniai užsiėmimai „Pagamink Kalėdinius žaisliukus Houvalto dvaro eglutei“
2021-12-02
NDKC Maišiagalos skyrius (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus r.)
Edukacinis užsiėmimas ,,Mes puošiame eglutę žaislais“
2021-12-03
RDKC Lavoriškių skyrius (Liepos g. 9-3, Lavoriškių k., Vilniaus r.)
Nemenčinės Kalėdų eglutės įžiebimas
2021-12-03
Nemenčinės centrinė aikštė

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up