kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šeima atlieka ypatingą vaidmenį vaikų socializacijoje. Būtent šeimoje vaikai įgyja esminių socialinių žinių, susiformuoja įgūdžius bei gebėjimus, perima vertybes, taisykles ir elgesio normas, kurios būtinos gyvenant mus supančioje visuomenėje. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vaiko gyvenimui ir vystymuisi reikalingi ne tik santykiai su jų tėvais, bet ir su jų seneliais. Senelių dėka mes pažįstame savo šeimos tradicijas, būtent seneliai pradeda kurti mūsų giminės istoriją. Jų sukaupta patirtis labai vertinga.

Sausio 23 d. Vilniaus rajono mokyklų anglų kalbos mylėtojai skubėjo į Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnaziją. Nepaisant lauke spaudžiančio šaltuko į gimnazijoje tą dieną organizuotą 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninį etapą sugužėjo nemenkas, per 60 svečių būrys: 34 dalyviai, 12 anglų kalbos mokytojų-konkurso vertintojų, mokytojai rengę bei atlydėję dalyvius, svečiai.

 Sausio 16 d. Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje paskelbta netradicine tyrėjų diena, 0c, 1c, 2c, 3b, 3c, 4c ir 4a mokiniai su mokytojomis dalyvavo moksliniame šou „Atradėjas“.

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, primenanti istorinius 1991-ųjų sausio įvykius – kovą už šalies laisvę ir paaukotas piliečių gyvybes. Kaip ir kasmet, šią dieną Vilniaus rajono švietimo, kultūros, socialinės ir kitos įstaigos organizavo renginius, skirtus kovai už laisvę atminti ir pagerbti. Simboliškai įstaigų languose ne tik įsižiebė atminimo liepsnelės, bet ir žydėjo neužmirštuolės.

Lapkričio mėnesį Vilniaus r. Rukainių gimnazijos 2c klasės mokinė Goda Chadarovič (mokytoja Rasa Barkovienė), 3c klasės mokinė Gabrielė Šuškevičiūtė, 4c klasės mokinės Laura Chadarovič ir Sirmantė Noreikytė (mokytoja Nijolia Balcevič) dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių nuotraukų parodoje-konkurse „Augink atsakingai ir smagiai“, kurį organizavo Vilniaus Antakalnio progimnazija.

2018 m. sausio 3 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko gerosios bibliotekų darbo patirties sklaidos seminaras, kurį organizavo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Genovaitė Karvelienė ir Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos bibliotekos vedėja Irena Fedorovič Vasilevska. Rajono mokyklų bibliotekininkės susirinko pasidalinti patirtimi, pasimokyti ko nors naujo iš kolegių, aptarti naujų darbų. Seminare gerosios patirties pavyzdžiais dalinosi Pagirių, Marijampolio Meilės Lukšienės, Nemenčinės Konstanto Parčevskio, Rudaminos ,,Ryto“, Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų ir kitų mokyklų bibliotekininkės.

Vaidotų mokyklos-darželio „Margaspalvis aitvarėlis“ mokiniai gražiai ir turiningai laukė gražiausių metų švenčių. Mokyklos-darželio bibliotekininkė Elžbieta vaikams sugalvojo projektą „Paskaitykime apie Kalėdas“, parengė knygų apie Kalėdas parodėlę, surengė loteriją.

Adventas – susikaupimo, laukimo ir susitaikymo metas. Maži ir dideli trokšta meilės bei šilumos. Kalėdos yra tikriausios tuomet, kai jas švenčiame dovanodami meilę tiems, kam jos labiausiai reikia. Tad gruodžio mėnesį Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos socialinė pedagogė Aida Lukšienė ir gimnazijos mokinių taryba bendruomenei pasiūlė prisijungti prie Kalėdinės akcijos „Šilumos kibirkštėlė“. Savo širdies šiluma nusprendėme pasidalinti su našlaičiais iš Vilniaus r. Geisiškių kaimo šeimos ir vaiko gerovės centro, Maišiagalos miestelio vienišais senoliais, paremti nuspręsta ir beglobių gyvūnų prieglaudą.

Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija ir šiais metais kvietė dalyvauti Europos atliekų mažinimo savaitėje. Šių metu šūkis – „SUTEIK NAUJĄ GYVENIMĄ“. Aplinkos ministerija – tarptautinio projekto European Week for Waste Reduction renginių koordinatorė mūsų šalyje. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija dalyvavo nacionalinėje akcijoje ir prisidėjo prie atliekų mažinimo Europoje.

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje gruodžio mėnesį IV G klasių mokiniai dalyvavo saviraiškos ir vidinės motyvacijos atskleidimo mokymuose. Įmonės „Investuok į save“ lektorius Valdemaras Chmielevskis aptarė mokiniams gyvenimo vertybių, motyvacijos, įsitikinimų, laiko planavimo ir tikslo siekimo procesų pagrindus. Išdėstė kasdienio elgesio, atliekamų darbų svarbą žmogaus prasmingo gyvenimo kelyje. Paaiškino, kad kiekvienas žmogus, norintis būti patenkintas savo gyvenimu, turėtų kelti pozityvius tikslus. O keliami tikslai turėtų remtis asmenybės vertybėmis ir vidine motyvacija.

 1 ... 6 ... 54 ... 78 ... 90 ... 96 ... 99 ... 101 102 103 ... 191  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2021     
Gruodis
P A T K Pn Š S
  
01
02030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Artimiausi renginiai
Edukaciniai užsiėmimai su M. Čekolis „Kvepiančios bičių vaško žvakės“
2021-12-02
Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Edukaciniai užsiėmimai „Pagamink Kalėdinius žaisliukus Houvalto dvaro eglutei“
2021-12-02
NDKC Maišiagalos skyrius (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus r.)
Edukacinis užsiėmimas ,,Mes puošiame eglutę žaislais“
2021-12-03
RDKC Lavoriškių skyrius (Liepos g. 9-3, Lavoriškių k., Vilniaus r.)
Nemenčinės Kalėdų eglutės įžiebimas
2021-12-03
Nemenčinės centrinė aikštė

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up