kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujienos

Kviečiame į mokymus norinčius tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įtėviais  Vilniaus rajone

Informuojame, kad nuo spalio 10 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras pradeda vykdyti pagrindinius mokymus asmenims, norintiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais, įtėviais.

Besidominčius be tėvų globos likusių vaikų globa (rūpyba) ar įvaikinimu kviečiame kuo skubiau kreiptis dėl prašymo pateikimo į:

  • Vilniaus rajono savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrių (Rinktinės g. 50, Vilnius);
  • Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centrą (Mokyklos g. 64, Geisiškių k., Vilniaus r., info@svgc.lt, tel. +370 627 07 341.

Mokymai vyks adresu:  Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Rinktinės g. 50, Vilnius.

Iš viso 7 susitikimai po 3 val. (nuo 18.00 iki 21.00 val.). Laikas gali būti derinamas po I susitikimo.

Mokymų datos: spalio 10 d., spalio 17 d., spalio 24 d., spalio 31 d., lapkričio 7 d., lapkričio 14 d., lapkričio 21 d.

 


 

Kviečiame globėjus ir įtėvius į savitarpio paramos grupes

Kviečiame globėjus ir įtėvius į rugsėjo 19 d. organizuojamas savitarpio paramos grupes. Susitikimo tikslas – bendravimo tarp šeimų skatinimas, dalinimasis patirtimi, savitarpio pagalba. Darbo su šeimomis praktika rodo, kad viena efektyviausių pagalbos šeimai formų yra savitarpio pagalbos grupės, nes būtent žmogus su panašia patirtimi gali geriausiai suprasti ir padėti ieškoti išeities.

Susitikimai vyks Vilniaus rajono savivaldybės patalpose, Mažojoje salėje (II aukštas), adresu: Rinktinės g. 50, Vilnius. Pirmasis susitikimas: 2019 m. rugsėjo 19 d. (ketvirtadienis), 15.00 val. ir 17.30 val. Susitikimo trukmė - 1 val.

Susitikimus ves psichologė, GIMK specialistė Dorota Baranovska ir socialinė darbuotoja, GIMK specialistė Lilija Zubova.

Daugiau informacijos telefonu 8 627 07 341 arba el. paštu: gimk@svgc.lt.

 


 

„Pagalbos vaikams linija“ kviečia pasinaudoti paslaugomis

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikia „Pagalbos vaikams linija“, kurios konsultantai konsultuoja vaikus bei dėl vaikų besikreipiančius suaugusiuosius, kurie nori pasikonsultuoti ar pranešti apie vaiką, patiriantį smurtą, pasikonsultuoti dėl pagalbos vaikui ir šeimai galimybių bei kt.

Į „Pagalbos vaikams liniją“ tiesiogiai galima kreiptis elektroniniu paštu info@pagalbavaikams.lt bei skyrybos@pagalbavaikams.lt. Taip pat vaikams bei suaugusiesiems sudaryta galimybė bendrauti su „Pagalbos vaikams linijos“ konsultantu tiesiogiai internetu per linijos interneto svetainę www.pagalbavaikams.lt

Reklaminis skydelis tiesioginei konsultacijai:

http://www.pagalbavaikams.lt/lt.php/pagrindinis.html) http://impartner.lt/ads/pagalba_vaikams/201612/pagalba_vaikams_konsult_180x150_04/pagalba_vaikams_konsult_180x150_02.html  Šeimos kortelė: kam ir kokių nuolaidų suteiks?

Jau nuo rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus prižiūrinčios šeimos gali naudotis Šeimos kortelės teikiamomis nuolaidomis.

Šeimos kortelė garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis bus nuolat kintantis.

Visos naujienos apie nuolaidas bus skelbiamos Šeimos kortelės interneto svetainėje arba Facebook paskyroje.

Filmuką apie Šeimos kortelę galite pamatyti čia.

 Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro Globos centras kviečia į mokymus  

Nuo rugpjūčio 28 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro Globos centras pradeda vykdyti pagrindinius mokymus asmenims, norintiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais, įtėviais. 

Besidomintys be tėvų globos likusių vaikų globa (rūpyba) ar įvaikinimu kviečiami kuo skubiau kreiptis dėl prašymo pateikimo į: 

 • Vilniaus rajono savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrių, adresu: Rinktinės g. 50, Vilnius; 

 • Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro Globos centrą, adresu: Vilniaus g. 13, Kalvelių k., Kalvelių sen., Vilniaus r., el. paštas: info@seimoskc.vilniausr.lm.lt, tel. nr. 852463476. 

Mokymai vyks Vilniaus rajono savivaldybėje (Rinktinės g. 50, Vilnius). Iš viso 7 susitikimai po 3 val. (nuo 18.00 iki 21.00 val.). 

Mokymų datos: rugpjūčio 28 d., rugsėjo 4 d., rugsėjo 11 d., rugsėjo 18 d., rugsėjo 25 d., spalio 2 d., spalio 9 d.

 Kviečiame į III kasmetinį renginį „Meilė kuria šeimą“

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras organizuoja III kasmetinį renginį „Meilė kuria šeimą“ skirtą įtėviams, globėjams, vaikams bei vaikus auginančioms šeimoms, baigusioms GIMK mokymus.

Tradicija tapusioje šeimų šventėje Jūsų laukia susitikimai su specialistais, edukaciniai užsiėmimai, diskusijos, batutas, spragėsiai, cukraus vata, lauko žaidimai, meninė bei sportinė veikla vaikams ir visai šeimai.

Šventė vyks rugpjūčio 10 dieną, renginio pradžia 10.00 val.

Adresas: Vilniaus g. 13, Kalvelių k., Kalvelių sen., Vilniaus r.

Organizatoriai apie dalyvavimą prašo pranešti iš anksto el. paštu: info@seimoskc.vilniausr.lm.lt arba telefonu (8 5) 246 3156.

Grįžti
Shadow up