kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Darbuotojų informacija
Pagirių Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Seniūno pavaduotoja l. e. seniūno pareigas Vladislava Vanagel-Tribocka
vladislava.vanagel-tribocka@vrsa.lt
Rodyti 5 852605378
Inspektorė Ana Bitovt
ana.bitovt@vrsa.lt
Rodyti 3 852605444
Vyresnioji specialistė Jelena Beliak
jelena.beliak@vrsa.lt
Rodyti 1 852605960
Vyresnioji specialistė Natalija Gaidamovičienė
natalija.gaidamoviciene@vrsa.lt
Rodyti 852605960
Vyresnioji finansininkė Jolanta Romanovska
jolanta.romanovska@vrsa.lt
Rodyti 2 852605960
Vyresnioji specialistė Olga Altuch
olga.altuch@vrsa.lt
Rodyti 1 852605960
Vyr. raštvedė Božena Maconko
bozena.maconko@vrsa.lt
Rodyti 4 852605444
Vyresnioji soc. darbo organizatorė Katažina Ruselevič
katazina.ruselevic@vrsa.lt
Rodyti 7 852605378
Vaiko priežiūros atostogose Jurgita Marcecha
jurgita.marcecha@vrsa.lt
Rodyti 4 852605444
Vaiko priežiūros atostogose Viktorija Pogolska
viktorija.pogolska@vrsa.lt
Rodyti 852605378
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-25 22:00:09
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Shadow up