kaires_puses_index
 


Centra kultury, muzea

 

Administracja

Imię, nazwisko

Telefon

e-mail

Adres

Czas pracy

Wielofunkcyjny Ośrodek Kultury w Rudominie

Administracja

Dyrektor

Wioleta Cereszka

8 (672) 04985

direktorius.rdkc@rdkc.vrsa.lt





ul. Vilniaus 2, Rudomino, rejon wileński





I-IV 8:00-17:00
    V 8:00-15:45

Sekretariat

Halina Perstinevičienė

8 (676) 03207

rastine.rdkc@rdkc.vrsa.lt

Specjalista do spraw gospodarczych

Janina Karkocka

8 (651) 25925

ukis.rdkc@rdkc.vrsa.lt

Reżyser

Elena Radevič

8 (674) 50286

renginiai.trad.rdkc@rdkc.vrsa.lt

Kierownik projektów

Renata Klim

8 (606) 82166

menas.rdkc@rdkc.vrsa.lt

Administratorzy
oddziałów

Aviżenie

Elita Sinkiewicz

8 (678) 80006

avizieniai@rdkc.vrsa.lt

ul. Sudervės 9, wieś Awiżenie, gmina Awiżenie, rejon wileński

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-19:45

Ciechanowiszki

Edward Michalkiewicz

8 (616) 28399

cekoniskes@rdkc.vrsa.lt

Wieś Ciechanowiszki, gmina Zujuny, rejon wileński

IV 16:00-17:00, 
    VII 11:00-15:00

Grygajcie

Halina Starykowicz

8 (687) 47742

grigaiciai@rdkc.vrsa.lt

ul. Pergalės 52, wieś Grygajcie, gmina Szaterniki, rejon wileński

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-18:45

Czarny Bór

 Edwin Bojarowicz

8 (647) 27931

juodsiliai@rdkc.vrsa.lt

ul. Mokyklos 7, wieś Czarny Bór, gmina Czarny Bór, rejon wileński

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-18:45

Kowalczuki

Wilja Nowicka

8 (614) 11022

kalveliai@rdkc.vrsa.lt

ul. Mokyklos 7, wieś Kowalczuki, gmina Kowalczuki, rejon wileński 

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-18:45

Ławaryszki

Aleksandra Olszewska

8 (679) 83058

lavoriskes@rdkc.vrsa.lt

ul. Liepos 9, wieś Ławaryszki, gmina Ławaryszki, rejon wileński

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-19:45

Mickuny

Aliona Wengrowskaja

8 (605) 77569

mickunai@rdkc.vrsa.lt

ul. Mokyklos 6B, miasteczko Mickuny, gmina Mickuny, rejon wileński

II-VI 11:00-16:00,
     VI 11:00-14:45

Mariampol

Teresa Skoczyk

8 (628) 56037

marijampolis@rdkc.vrsa.lt

ul. Liepų 24, wieś Mariampol, gmina Mariampol, rejon wileński

II-VI 11:00-16:00,
     VI 11:00-14:45

Miedniki

Wiktorija Pomecko

8 (675) 91223

medininkai@rdkc.vrsa.lt

ul. Pilies 10, wieś Miedniki, gmina Miedniki, rejon wileński 

II-VI 11:00-20:00,
     VI 11:00-18:45

Sawiczuny

Wanda Jermakowicz

8 (671) 88732

saviciunai@rdkc.vrsa.lt

ul. Gėlių 1, wieś Sawiczuny, gmina Rukojnie, rejon wileński

II-VI 11:00-16:00, 
    VI 11:00-14:45

Wojdaty

Teresa Kołtan

8 (673) 99917

vaidotai@rdkc.vrsa.lt

ul. Parko 7, wieś Wojdaty, gmina Pogiry, rejon wileński 

II-VI 11:00-20:00, 
    VI 11:00-19:45

Zujuny

Rima Dubickaja

8 (610) 34476

zujunai@rdkc.vrsa.lt

ul. Mokyklos 1, wieś Zujuny, gmina Zujuny, rejon wileński 

II-VI 11:00-16:00,
     VI 11:00-14:45

Szumsk

Krystyna Naimowicz

8(614)20885

sumskas@rdkc.vrsa.lt

ul. Sodo 2, Szumsk, gmina Kowalczuki, rejon wileński

II-V 11:00-20:00, 
    VI 11:00-18:45

Rukojnie

Wanda Masłowska

8 (606) 72265

maslowskawanda@gmail.com

ul. Vilniaus 12, wieś Rukojnie, gmina Rukojnie, rejon wileński

II-V 11:00-19:45
  VI 11:00-18:45

 

 

Administracja

Imię, nazwisko

Telefon

e-mail

Adres

Czas pracy

Wielofunkcyjny Ośrodek Kultury w Niemenczynie

Dyrektor

German Komarowskij

8 656 22047
8 5 2 371 271

direktorius@ndkc.lt


ul. Švenčionių 12, miasto Niemenczyn, rejon wileński 

 

I-VI 9:00-20:00

 

Sekretariat

Marina Jankowskaja

8 678 37597
8 5 2 371 271

info@ndkc.lt

Administratorzy
oddziałów

Bezdany

Andrzej Lonski

8 606 74364

bezdonys@ndkc.lt

ul. Geležinkelio 15, wieś Bezdany, gmina Bezdany, rejon wileński

 II-VI 10:00-18:45     obiad 14:00-14:45

Bujwidze

Krystyna Klimaszewska

8 610 76520

buivydziai@ndkc.lt

ul. Bažnyčios 2, wieś Bujwidze I, gmina Bujwidze, rejon wileński

  II-VI 10:00-18:45          obiad 14:00-14:45

Dukszty

Alina Michalkewicz

8 678 37582

dukstai@ndkc. lt

ul. Pijorų 1, wieś Dukszty, gmina Dukszty, rejon wileński

     II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Jęczmieniszki

Barbara Wobalis

8 617 36932

eitminiskes@ndkc.lt

Wieś Jęczmieniszki, gmina Niemenczyn, rejon wileński

 III-IV 11:00-17:00
V- 17.00-1.00

Gliciszki

Elena Sartatavičiūtė

8 684 69295

glitiskes@ndkc.lt

Aleja Liepų 1, wieś Glinciszki, gmina Podbrzezie, rejon wileński

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Korwie

Liolia Ambros

8 646 63566

karvys@ndkc.lt

ul. Giedraičio 26, Korwie, gmina Mejszagoła, rejon wileński

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Mejszagoła

Tatjana Sinkiewicz

8 671 98015

maisiagala@ndkc.lt

ul. Algirdo 4, miasteczko Mejszagoła, rejon wileński

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Rostyniany

Jadwiga Jodeliuk

8 678 37584

rastinenai@ndkc.lt

wieś Kasmiszki, gmina Suderwa, rejon wileński 

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Skirlany

Krystyna Rygielskaja

8 648 03426

skirlenai@ndkc.lt

ul. Skirlėnų 4, wieś Skirlany, gmina Sużany, rejon wileński 

 

Suderwa

Zigfrida Michalkewicz

8 685 41943

suderve@ndkc.lt

ul. Vilniaus 19A, wieś Suderwa, gmina Suderwa, rejon wileński

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Sużany

Iwan Szpakow

8 678 37581

suzionys@ndkc.lt

ul. Žalioji 5, wieś Sużany, gmina Sużany, rejon wileński 

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

Weryszki

Kristina Tareilis

8 636 06689

veriskes@ndkc.lt

ul. Dvarvietės 10, wieś Weryszki, gmina Sużany, rejon wileński 

  II-VI 10:00-18:45       obiad 14:00-14:45

 

        


Muzea

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

Adres

Czas pracy

Muzeum Etnograficzne Wileńszczyzny

Algimant Baniewicz 

8 5 2371382

mew.vkem@gmail.com

ul. Švenčionių 14, miasto Niemenczyn,
 LT-15168 rejon wileński

III-VI 8:00 - 17:00
VII 8:00 - 15:45

Czas odwiedzania
III-V 11:00 - 17:00
VI 10:00 - 12:00
    13:00 - 15:00
VII 11:00 - 15:00

Izba Palm w Ciechanowiszkach

Janina Norkūnienė

8 678 37 529

janinanorkuniene@yahoo.com

Ciechanowiszki, gmina Zujuny, rejon wileński

III-VI 8:00 - 17:00
VII 8:00 - 15:45

Czas odwiedzania
III-V 11:00 - 16:00
VI-VII 12:45 -15:00

Muzeum Władysława Syrokomli w Borejkowszczyźnie

Helena Bakuło

8 5 2436402

helena.muzeum@gmail.com

ul. Sirokomlės 5, Borejkowszczyzna, rejon wileński

III-VI 8:00 - 17:00
VII 8:00 - 15:45

Muzeum Księdza Prałata Józefa Obrembskiego

Józefa Markiewicz

8 601 84 102

juzefa@autograf.pl

ul. Šv. Antano 5, miasteczko Mejszagoła, gmina Mejszagoła, rejon wileński 

III-VI 8:00 - 17:00
VII 8:00 - 15:45

Czas odwiedzania
III-V 10:00 - 16:00
VI-VII 11:00 -15:00

Centrum Rzemiosła Tradycyjnego w Mejszagole

Jolanta Lapinskaja

8 672 90 225

maisiagalosamatai@gmail.com

ul. Algirdo 4, miasteczko Mejszagoła,
LT-14242 rejon wileński

III-VI 8:00 - 17:00
VII 8:00 - 15:45

Czas odwiedzania
III-V 11:00 - 17:00
VI 10:00 - 12:00
    13:00 - 15:00
VII 11:00 - 15:00

 

Last Update:2020-02-06 10:22:40
Powrót
Shadow up