*alt_site_homepage_image*

Jau šį penktadienį ir šeštadienį startuoja visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“. Kviečiame dalyvauti!

decoration

Gegužės 7-8 dienomis bus organizuojama visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“, kuri kvies ištikimiausius gamtos mylėtojus ir sergėtojus susiburti ir sutvarkyti Vilniaus rajono viešąsias erdves.

Jau tradicija tapusi akcija grįžta su nauju šūkiu – „Darom iki galo. Surink. Rūšiuok. Priduok.“. Šiemet akcijos organizatoriai kviečia ne tik rinkti bei rūšiuoti surinktas atliekas, tačiau ir patiems jas priduoti į VAATC stambiagabarites aikšteles.

Šį pavasarį švarinimosi akcijoje kviečiama dalyvauti išmaniuoju formatu. Naujai sukurtoje ir vartotojui pritaikytoje mobiliojoje programėlėje „Mes Darom“ bus sužymėtos ir patogiai nurodytos tvarkytinos teritorijos. Vartotojai ras ir žemėlapį, kuriame bus paskelbtos vietos, kur akcijos savanoriai dalins rūšiavimui skirtus maišus.

Akcija „Darom“ Vilniaus rajone vyks hibridiniu formatu – kviečiame tvarkyti iš anksto pažymėtas teritorijas iš kurių bus pasirūpinta atliekų išvežimu (norinčius dalyvauti kviečiame susisiekti konkrečioje seniūnijoje nurodytais kontaktais). Taip pat, kviečiame išbandyti naująjį akcijos formatą „Darom iki galo! Surink. Rūšiuok. Priduok“ ir gegužės 7-8 dienomis savarankiškai surinktas atliekas priduoti į VAATC aikšteles.

Akcijoje ketinantys dalyvauti asmenys kviečiami vadovautis Vyriausybės paskelbtomis saugumo rekomendacijomis, laikytis saugių atstumų, asmeniškai pasirūpinant veido kaukėmis bei pirštinėmis.

Kviečiame visus – įmonių, įstaigų, organizacijų vadovus ir darbuotojus, sodininkų bendrijų narius bei visus Vilniaus rajono gyventojus nelikti abejingais ir palaikyti švarą ir tvarką savo vietovėje.

Informaciją apie akcijos dieną planuojamas tvarkyti teritorijas, gyventojų susirinkimo vietas ir atliekų sukaupimo taškus bei atsakingų asmenų kontaktinius duomenis pagal Vilniaus rajono seniūnijas galite rasti čia.

Daugiau informacijos: https://www.mesdarom.lt/ bei Facebooko paskyroje „Mes Darom“.

Parengta pagal www.mesdarom.lt


Įvertinkite naujieną