*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajone vyksta švaros akcija „Balandis – švaros mėnuo“

decoration

Vilniaus rajone skelbiama akcija „Balandis – švaros mėnuo“, kurios metu, kaip ir kasmet, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovai ir darbuotojai, sodininkų bendrijų nariai bei visi gyventojai kviečiami palaikyti švarą ir tvarką bendro naudojimo teritorijose, prie gamybinių pastatų ir gyvenamųjų namų.

„Kviečiu padaryti mus supančią aplinką dar švaresnę bei prisijungti prie tradicinės akcijos ir šiais metais. Prisiminkime, kad graži ir švari aplinka kelia ne tik pasigerėjimą, bet lemia ir mūsų visų sveikatą“, – kviečia dalyvauti akcijoje Vilniaus rajono merė Marija Rekst.

Atkreipiame dėmesį, kad per pavasarinį švarinimąsi atliekas svarbu ne tik surinkti, bet ir jas išrūšiuoti bei tinkamai atsikratyti (akcijos metu surinktos atliekos turi būti paliekamos surinkimo taškuose). Apie atliekų rūšiavimą turėtume galvoti nuolat ir nepamiršti to savo buityje. Visi norime matyti švarią, gražią gamtą, todėl nebūkime abejingi ir susitvarkykime.

Primename, kad dėl paskelbto karantino tvarkant aplinką būtina laikytis saugaus atstumo ir kitų būtinų saugumo priemonių. Nesibūriuokite, dėvėkite vienkartines pirštines, jei šalia yra kitų žmonių – dėvėkite ir veido kaukę.

Saugiai rūpinkimės aplinka, kurioje gyvename!

Mero potvarkis dėl akcijos „Balandis – švaros mėnuo“


Įvertinkite naujieną