*alt_site_homepage_image*

Organizacija „Žaliasis taškas“ dovanoja nemokamas aplinkosaugines nuotolines edukacijas mokiniams bei bendruomenėms

decoration

Pirmoji ir didžiausia licencijuota  pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia prisijungti prie nemokamų edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, įsitikinant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Vasario mėnesio edukacijos skirtos paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną bei miela smulkmena parodyti meilę ne tik draugui, artimajam, bet ir gamtai!

Vasario mėnesio užsiėmimų grafiką rasite žemiau. Registracija į kiekvienas edukacijas skelbiama ir facebook puslapyje Žaliasis taškas, likus savaitei iki edukacijos pradžios.

Vasario 2 d. 10:00-10:45. Kūrybinės dirbtuvės, skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams bei 1-4 kl. mokiniams.

Registracija: https://forms.gle/Bqg7TLc1zfV8673Z7

Vasario 9 d. 14:00-15:00. Paskaita atsakingo vartojimo tema bei kūrybinės dirbtuvės vyresniųjų klasių mokiniams bei ekologija besidomintiems suaugusiesiems.

Registracija: https://forms.gle/WcBJZV448Z8KZa6h9

Kviečiame sekti facebook puslapį „Žaliasis taškas“, kuriame informacija apie edukacijas su nuorodomis į registracijas bei kitus organizuojamus renginius pasirodo anksčiausiai.

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu projektai@ztl.lt arba tel. nr. 863377609.

Reklaminis renginio plakatas

 

Info. „Žaliasis taškas“

 


Įvertinkite naujieną