*alt_site_homepage_image*

Jau 3-ąjį kartą vykusiame „Atliekų kultūros“ egzamine aktyviai dalyvavo Vilniaus rajono gyventojai

decoration

Š. m. balandžio 28 d. jau trečiąjį kartą Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) iniciatyva buvo surengtas „Atliekų kultūros“ egzaminas, kuriame savo jėgas išbandė ir žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą pasitikrino 8163 Lietuvos gyventojai. Vilniaus rajono savivaldybės gyventojai vieni aktyviausių Vilniaus apskrityje – egzamine dalyvavo 374 Vilniaus rajono gyventojų.

Kaip ir kasmet, egzaminu itin susidomėjo Vilniaus rajono švietimo įstaigos. Egzamine aktyviai dalyvavo įvairių klasių mokiniai iš Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos, Kyviškių pagrindinės mokyklos, Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos, Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos, Šumsko pagrindinės mokyklos, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos, Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos, Konstanto Parcevskio, Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo, Rudaminos „Ryto“ ir Valčiūnų gimnazijų.

Žinias apie atliekų kultūrą pasitikrino ir 18 suaugusiųjų Vilniaus rajono gyventojų nuo 18 iki 48 metų amžiaus.

Pradinių klasių moksleiviams buvo skirta 15 testo klausimų, vyresniems – 20 testo klausimų.

Reikšmingą „Atliekų kultūros“ egzamino iniciatyvą palaiko ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, kuri padėkos raštais ir atminimo dovanelėmis apdovanos geriausiai pasirodžiusius egzamine dalyvius.

Iš viso Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis bus apdovanota 20 dalyvių.

Su dalyviais, kurie surinko daugiausiai taškų, susisieksime asmeniškai ir pranešime kada vyks apdovanojimai.

Tuos, kurie į egzaminą laiku nesuspėjo, savo žinias kviečiame pasitikrinti dabar. Adresu https://egzaminas.atliekukultura.lt/archyvas/ rasite visus šių metų „Atliekų kultūros“ klausimus.


2020 ir 2021 metų „Atliekų kultūros“ egzamino laimėtojų apdovanojimo akimirkos:


Įvertinkite naujieną