*alt_site_homepage_image*

Šiandien paskutinė išankstinio balsavimo diena

decoration

Informuojame, kad šiandien (kovo 2 d.) yra paskutinė išankstinio balsavimo diena. Balsuoti galima iki 20.00 val.

Vilniaus miesto savivaldybė iš anksto balsuojančių rinkėjų laukia keturiose vietose: Vilniaus miesto savivaldybės pastate (Konstitucijos per, 3), Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre (Saulėtekio al. 26), A. Sacharovo aikštėje prie Spaudos rūmų bei miesto centre esančioje Lukiškių aikštėje.

Vilniaus rajono savivaldybė rinkėjus kviečia į 2 balsavimo vietas, savivaldybės pastate (Rinktinės g. 50) ir Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre (Švenčionių g. 12, Nemenčinėje).

Rinkimų dieną – kovo 5-ąją – balsuoti bet kurioje Lietuvos savivaldybėje jau nebebus galimybės, rinkėjai turės atvykti į tos savivaldybės, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą iki 2023 m. sausio 4 d., rinkimų apylinkes 7-20 valandomis.

VRK primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik asmens dokumentą.

Visas balsavimo iš anksto vietų sąrašas publikuojamas VRK svetainėje.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo apie 78,4 tūkstančio rinkėjų.

VRK duomenimis, tai yra 3,29 procento nuo bendro visų Lietuvoje balsuojančių rinkėjų skaičiaus. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną aktyviausi buvo Neringos savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Jų balsavimo aktyvumas pasiekė 18,47 proc. Aktyviai balsuojama ir Lazdijų rajone, čia balsuoti atvyko 7,94 proc. rinkėjų. Nedaug atsilieka Birštonas, kur per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo 7,08 proc. rinkėjų.

Vilniaus rajone balsavo 1,72 proc. rinkėjų.

Rinkėjų aktyvumą VRK skelbia ČIA.    

 

Parengta paga vrk.lt informaciją


Įvertinkite naujieną