Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.

Sausio 6 d. Slovakijos mieste Osrblie vykusiose Europos biatlono taurės 4 etapo varžybose debiutavo jaunas Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinis Nikita Romanov. Teisę dalyvauti tokio aukšto lygio varžybose Nikita iškovojo gruodžio mėnesį Italijoje vykusiose 10 km sprinto varžybose Europos jaunimo taurėje užimdamas 48 vietą. Nikita buvo jauniausiu varžybų dalyviu. 10 km Nikita įveikė per 31 min. 10 sek. ir užėmė 96 vietą tarp 112 startavusių biatlonininkų, kas leido jam startuoti Europos biatlono taurės 5 etapo varžybose sausio 13 d. Vokietijoje.

Dvi jaunos Vilniaus rajono stalo tenisininkės Gabija Abaravičiūtė ir Jorūnė Kožemiakinaitė šių metų sausio 5-8 dienomis dalyvavo atvirajame Vengrijos stalo teniso čempionate, kur Jorūnė užėmė trečiąją vietą, o Gabija tapo šio čempionato nugalėtoja!

Gruodžio 29 dieną Hanijos mieste Estijoje vyko 1 etapo Estijos biatlono čempionato sprinto ir masinio starto varžybos, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, iškovodami prizines vietas tarp 180 startavusių biatlonininkų.

Gruodžio 18-19 dienomis Jakušicuose vyko Lenkijos biatlono taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 100 biatlonininkų iš Lenkijos, Čekijos ir Vilniaus rajono. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas, užėmę pirmas vietas.

Malonia tradicija tapo gruodžio mėnesį vykdomas Vilniaus rajono merės kalėdinės taurės varžybos. Š. m. gruodžio 18-19 d. d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sporto salėje „virė“ įnirtingos jaunųjų žolės riedulininkų kovos, vyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos kultūros, sporto ir turizmo skyriaus organizuotos varžybos. Malonu, kad jau eilę metų į jas atvyksta Vilniaus miesto SŽK „Tauras-Žuvėdra“ komanda, kuri kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų.

2017 metų gruodžio 15 dieną Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2006 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo 8 mergaičių komandos.

Penktadienį gruodžio 15 d. Ridnaun biatlono centre Italijoje vyko antro etapo Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose startavo 120 biatlonininkai iš 35 pasaulio šalių. Biatlonininkai rungtyniavo 15 km individualiose varžybose, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Nikita Romanov, užėmęs 47 vietą.

Šeštadienį gruodžio 16 d. Ridnaun biatlono centre Italijoje vyko antro etapo Pasaulio jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose startavo 124 biatlonininkai iš 35 pasaulio šalių. Biatlonininkai rungtyniavo 10 km sprinto varžybose, kuriose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovas Nikita Romanov, užėmęs 50 vietą.

Šių metų gruodžio 8 d. Vilkaviškyje vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2004 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 13 mergaičių komandų.