kaires_puses_index
 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Klausimai-atsakymai
Užduokite savo klausimą:
 
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Bendrieji klausimai
Laba diena,
Norime pasiteirauti ar reikalingas kitame bute gyvenančio kaimyno sutikimas, norint laikyti šunį. Gyvename dviejų būtų name, Vilniaus rajone.
Spausdinti
2017-05-22

Laba diena,

pranešame, kad remiantis Gyvūnų laikymo Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių 31 ir 32 p.  laikyti šunis, kates bute, privačiame name, bendrame kieme, kur gyvena kelios šeimos, leidžiama tik turint raštišką visų jame gyvenančių pilnamečių veiksnių asmenų sutikimą. Tuo tarpu norint laikyti šunį (išskyrus šunis vedlius) daugiabučiame gyvenamajame name, reikia turėti raštišką daugumos pilnamečių ir veiksnių daugiabučio gyvenamojo namo laiptinės (kurioje laikomas šuo) gyventojų sutikimą. Šuns savininkas ar laikytojas užtikrina aplinkinių ramybę ir saugumą.

Laba diena. Kur galima rasti nutarymą dėl vilniaus rajono šiukšlių rinkliavos nutarymą Spausdinti
2017-05-12

Laba diena,

su teisės aktais, reglamentuojančiais Vilniaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, galite susipažinti Savivaldybės tinklalapyje www.vrsa.lt → Aplinkos apsauga → Atliekų tvarkymo reglamentavimas (http://aplinkosapsauga.vrsa.lt/index.php?819558370). 

Laba diena,

Kur tiksliai reikia kreiptis ar rašyti prašymą dėl vietinės reikšmės bendrojo naudojimo kelio valstybinėje žemėje įrengimo? Mačiau panašus klausimas buvo jau užduotas dėl kelio tvarkymo ir atsakymas, kad reikia kreiptis į VRSA Statybos skyrių arba seniūniją. Gal galite patikslinti Statybos skyriuje kreiptis būtent į vedėją Rimantą Gerdvilį ar kreiptis į seniūnę dėl kelio įrengimo?
Spausdinti
2017-04-27

Laba diena,

dėkojame, kad kreipiatės.

Dėl kelio įrengimo galima kreiptis tiek į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją, tiek į seniūniją. Galite kreiptis raštu išdėstant savo prašymą bei pridedant turimus dokumentus (nuosavybės teisės dokumentai ir pan.). Tą galite padaryti Vilniaus rajono savivaldybės dokumentų priėmimo langelyje (Rinktinės g. 50, Vilnius), paštu arba el. paštu vrsa@vrsa.lt. 

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vadovaujantis Statybos įstatymo 24 straipsnio nuostatomis: „15. Nauji inžineriniai tinklai ar susisiekimo komunikacijos tiesiami statytojo (užsakovo) ir inžinerinių tinklų ar susisiekimo komunikacijų savininko (valdytojo) arba naudotojo sutarčių pagrindu“.

Laba diena,

Norėjau pasiteirauti, kur reikia kreiptis dėl atliekų rūšiavimo konteinerių užsisakymo. Gyvenamasis adresas Obelyno 5, Bukiškis.

Spausdinti
2017-04-18

Laba diena,

individualių namų gyventojai, norintys gauti pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo konteinerių komplektą, turi kreiptis į atliekų vežėjus pagal aptarnaujamą teritoriją: UAB „Nemenčinės komunalininkas“ (tel. (8 5) 238  1157, Avižienių padalinio
tel. (8 5) 2403 246, el. p. info@nemenkom.lt, stase@nemenkom.lt) arba UAB „Nemėžio komunalininkas“ (tel. (8 5) 235 0398, el. p. info@nkom.lt). 

Laba diena,

Noriu pasiteirauti kokia dabar situacija su ekstremaliu įvykiu Vanaginės kaime, ar jau baigti likvidavimo darbai, ar saugu važiuoti šalia esančiu keliu, ar teršalai pateko į gruntinius vandenius ir ar yra pavojaus aplinkiniams gyventojams naudoti geriamąjį šulinių ir gręžinių vandenį.
Spausdinti
2017-03-30

Laba diena,

ekstremalus įvykis Vanaginės k. yra atšauktas. Pavojus žmonių sveikatai negresia. Išsilieję teršalai buvo patekę tik į priešgaisrinį vandens telkinio rezervuarą (anksčiau specialiai iškąstą kūdrą). Teršalai buvo susiformavę vandens telkinio paviršiuje, todėl į dirvožemį, požeminius vandenis nepateko. Taip pat 1 km spinduliu nuo taršos židinio nėra vandens telkinių, į kuriuos galėtų patekti teršalai. Avarijos vietos tvarkymo darbai yra tęsiami. Šalia esančiu keliu važiuoti yra saugu.
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.vrsa.lt/index.php?1713994765

 1 2 ... 4 ... 8 ... 15 ... 29 >> 
Shadow up