kaires_puses_index
 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Klausimai-atsakymai
Užduokite savo klausimą:
 
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Bendrieji klausimai
Laba diena,

Norėjau pasiteirauti, kur reikia kreiptis dėl atliekų rūšiavimo konteinerių užsisakymo. Gyvenamasis adresas Obelyno 5, Bukiškis.

Spausdinti
2017-04-18

Laba diena,

individualių namų gyventojai, norintys gauti pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo konteinerių komplektą, turi kreiptis į atliekų vežėjus pagal aptarnaujamą teritoriją: UAB „Nemenčinės komunalininkas“ (tel. (8 5) 238  1157, Avižienių padalinio
tel. (8 5) 2403 246, el. p. info@nemenkom.lt, stase@nemenkom.lt) arba UAB „Nemėžio komunalininkas“ (tel. (8 5) 235 0398, el. p. info@nkom.lt). 

Laba diena,

Noriu pasiteirauti kokia dabar situacija su ekstremaliu įvykiu Vanaginės kaime, ar jau baigti likvidavimo darbai, ar saugu važiuoti šalia esančiu keliu, ar teršalai pateko į gruntinius vandenius ir ar yra pavojaus aplinkiniams gyventojams naudoti geriamąjį šulinių ir gręžinių vandenį.
Spausdinti
2017-03-30

Laba diena,

ekstremalus įvykis Vanaginės k. yra atšauktas. Pavojus žmonių sveikatai negresia. Išsilieję teršalai buvo patekę tik į priešgaisrinį vandens telkinio rezervuarą (anksčiau specialiai iškąstą kūdrą). Teršalai buvo susiformavę vandens telkinio paviršiuje, todėl į dirvožemį, požeminius vandenis nepateko. Taip pat 1 km spinduliu nuo taršos židinio nėra vandens telkinių, į kuriuos galėtų patekti teršalai. Avarijos vietos tvarkymo darbai yra tęsiami. Šalia esančiu keliu važiuoti yra saugu.
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.vrsa.lt/index.php?1713994765

Laba diena,
Vydautiškių gatvė Pūstalaukio kaime Zujūnų seniūnijoje visiškai sugadinta miškovėžių ir yra nepravažiuojama.
Ar galima tikėtis, kad atkarpa nuo Č.Milošo g. iki Vydautiškių miško bus aptvarkyta?
Spausdinti
2017-03-11
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Pranešame, kad kai oro sąlygos leis, kelias išdžius, kelio danga bus palyginta.
Laba diena,
Rašau Jums infrastruktūros klausimais. Vilniaus raj., Paberžės sen. nuo Lietuvos įstojimo į ES laiko seniai žada asfaltuoti kelio atkarpą Paberžė-Vyžulionys. Gyventojai užduoda sau klausimą, kada gi pagaliau ateis tas taip ilgai laukiamas kelio modernizavimo įvykis?

Pagarbiai,
Šriubiškių k. gyventoja
Spausdinti
2017-03-10
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Informuojame, kad kelio Paberžė-Vyžulionys priežiūrą vykdo VĮ "Vilniaus regiono keliai", šis kelias nėra Savivaldybės balanse, todėl, deja, bet negalime atsakyti kada bus vykdomi kelio remonto darbai.
Paberžės seniūnija šiuo klausimu jau ne vieną kartą irgi kreipėsi į "Vilniaus regiono kelius", tačiau vis gaunamas neigiamas atsakymas.
Sveiki,
gyvenu Vaidotų kaime, bet autobusu tenka važiuoti iš Baltosios Vokės kaimo "Baltosios Vokės" stotelės. Vilniaus visuomeninis transportas. Stotelės prieigos pastoviai prišiukšlintos. Žmonės už socialines pašalpas tvarko stoteles, bet šiukšlių maišus neretai išmeta tiesiog į mišką, nes nėra šiukšlių konteinerių. Reikia pilnus maišus nešti porą kilometrų iki buitinių konteinerių ir žinoma taip ne visada nutinka. Prašau Pagirių seniūnijos pastatyti stotelių prieigoje konteinerį. Iš pradžių seniūnija sutiko su tuo. Bet po to persigalvojo ir pasakė, kad tai privačių namų kvartalas ir kiekvienas namas turi po konteinerį. Tas tikrai tiesa. Bet tie kas važiuoja autobusais, konteinerio su savimi nesitampo. O šiukšlių atsiranda ir nėra kur jų padėti. Šiukšlių surinkimas ir išvežimas nevyksta - tuo seniūnija nepasirūpina. Kitose seniūnijose, kaimuose. Ne prie daugiabučių. Būna šiukšlių konteineriai net stotelėse. Kodėl to negali būti Pagirių seniūnijoje. Kodėl turim braidžioti per šiukšles, kodėl turi būti šiukšlinama miške? Gal galite paaiškinti savo politiką?
Spausdinti
2017-03-02
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Informuojame, kad vadovaujantis 2010-05-07 Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T3-113 patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės tvarkymo ir švaros taisyklių 19 p., seniūnija organizuoja ir koordinuoja bendrojo naudojimo teritorijų tvarkymą bei priežiūrą ir jų aprūpinimą būtinomis priemonėmis. Darbuotojai tvarkantys aplinką yra supažindinti su taisyklėmis ir surinktas šiukšles neša į bendro naudojimo konteinerius, kurie pastatyti už 500 m. nuo stotelės. Stotelė ir miškelis yra Vilniaus miesto teritorijoje, bet Pagirių seniūnijos darbuotojai geranoriškai, pagal galimybes tvarko minėtus objektus.

Vilniaus rajone komunalinių atliekų tvarkymo sistema organizuojama vadovaujantis 2016-12-22 Vilniaus rajono savivaldybės  tarybos sprendimu Nr. T3-513 patvirtintomis Vilniaus rajono atliekų tvarkymo taisyklėmis. Daugiabučių namų gyventojų atliekos surenkamos bendro naudojimo (kolektyviniais) atliekų surinkimo konteineriais, o individualių namų – individualiais. Vadovaujantis Taisyklių 39.5 ir 39.6 punktais atliekų turėtojams draudžiama atliekas šalinti ne joms skirtose vietose (miškuose, gatvėse, parkuose ir kt.). O atliekoms, kurios susidaro gyventojų kelionės metu, stotelėje yra pastatytos mažos šiukšliadėžės.

Tikimės žmonių sąmoningumo ir supratingumo saugant mus supančią aplinką.
 1 2 ... 4 ... 8 ... 15 ... 28 >> 
Shadow up