kaires_puses_index
 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Darbuotojų informacija
Taryba Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS


Vilniaus rajono savivaldybės LLRA tarybos narių priėmimai Vilniaus rajone

Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Merė Marija Rekst
marija.rekst@vrsa.lt
Rodyti 301 852750987
Mero pavaduotojas Robert Komarovski
robert.komarovski@vrsa.lt
301 852751424
Mero pavaduotoja Teresa Demeško
teresa.demesko@vrsa.lt
Rodyti 301 852725109
Tarybos narys Aleksandr Stankevič
aleksandr.stankevic@vrsa.lt
+37061077337
Tarybos narys Ana Miliuškevič
ana.miliuskevic@vrsa.lt
Rodyti +37067710285
Tarybos narys Anton Feliks-Stankevič
anton.feliks-stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061862504
Tarybos narys Elvyra Lepilova
elvyra.lepilova@vrsa.lt
Rodyti +37067388659
Tarybos narys Elžbieta Sadaiska
elzbieta.sadaiska@vrsa.lt
Rodyti +37067155373
Tarybos narys Ilona Tankeliun
ilona.tankeliun@vrsa.lt
Rodyti +37063151331
Tarybos narys Irena Karpavičienė
irena.karpaviciene@vrsa.lt
Rodyti +37065622588
Tarybos narys Leonard Tomaševič
leonard.tomasevic@vrsa.lt
Rodyti +37065622048
Tarybos narys Michal Treščinski
michal.trescinski@vrsa.lt
+37060333278
Tarybos narys Miroslava Klim
miroslava.klim@vrsa.lt
Rodyti +37068298932
Tarybos narys Renata Sobieska-Monkevič
renata.sobieska-monkevic@vrsa.lt
Rodyti +37068704218
Tarybos narys Stanislav Adamaitis
stanislav.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti +37061839104
Tarybos narys Stanislav Zajankovski
stanislav.zajankovski@vrsa.lt
Rodyti +37068714892
Tarybos narys Tadeuš Andžejevski
tadeus.andzejevski@vrsa.lt
Rodyti +37067941196
Tarybos narys Tatjana Markova
tatjana.markova@vrsa.lt
Rodyti +37061862511
Tarybos narys Vladislav Kondratovič
vladislav.kondratovic@vrsa.lt
Rodyti +37061871189
Tarybos narys Zigmont Ždanovič
zigmont.zdanovic@vrsa.lt
Rodyti
Tarybos narys Zigmund Marcynkevič
zigmund.marcynkevic@vrsa.lt
Rodyti +37068092878
Tarybos narys Albert Gaidamovič
albert.gaidamovic@vrsa.lt
Rodyti
Tarybos narys Algis Šatas
algis.satas@vrsa.lt
Rodyti +37065066671
Tarybos narys Artūras Želnys
arturas.zelnys@vrsa.lt
Rodyti +37068606906
Tarybos narys Gintaras Karosas
gintaras.karosas@vrsa.lt
Rodyti +37069830925
Tarybos narys Janina Lebrikienė
janina.lebrikiene@vrsa.lt
Rodyti +37061130803
Tarybos narys Jonas Vasiliauskas
jonas.vasiliauskas@vrsa.lt
Rodyti +37068648614
Tarybos narys Kristyna Bortko
kristyna.bortko@vrsa.lt
Rodyti +37065904340
Tarybos narys Petras Jurgilas
petras.jurgilas@vrsa.lt
Rodyti +37069813420
Tarybos narys Stanislovas Giedraitis
stanislovas.giedraitis@vrsa.lt
Rodyti +37069999312
Tarybos narys Vaidas Augūnas
vaidas.augunas@vrsa.lt
Rodyti +37061541906
Tarybos sekretorius Elžbieta Jablonska
elzbieta.jablonska@vrsa.lt
318 852755079
Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-20 22:00:14
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Shadow up